Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha megtámadnak az utcán, ami...

Ha megtámadnak az utcán, ami miatt 8 napon túl gyógyuló sérüléseket szerzel, és elkapják a tetteseket, mi történik utána? Mi az eljárás?

Figyelt kérdés
Mire kell a továbbiakban számítani? Tanúskodás? Tárgyalás? Azonnal lecsukják őket (gondolom, nem)? Hogy zajlik ilyenkor az ügy?

2022. ápr. 17. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jól írta az #5. A letartóztatásról mint kényszerintézkedés, nem igaz, hogy mindig letartóztatásba kerülnek a gyanusítottak,mindegy, hogy magas a büntetési télel. Viszont akinek más is van folyamatba ügye, az könnyen letartóztatásba kerül, ugyanis én voltam bv intézetbe (Debrecen) és volt nem is egy cigàny, aki súlyos testi sértés miatt volt letartóztatva. Volt olyan, aki súlyos testi sértés+garázdaság stb. több ügye volt és azért.


Ellenem rablás miatt van ügy folyamatba ami 10 évig búntetendő és eddig mindig szabadlábon védekeztem, nem ültem amiatt.


Mielőtt megkérdeznéd, most mondom előre, hogy letartóztatàsba màs miatt voltam, az egy debreceni lopási ügy, amikor a mecsetből loptam pénzt, azért ültem.


Bár én a súlyos testisértőket mindet letartóztatnàm, mert az a tett emberélet ellen irányul.


Nade megyek innen.

2022. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!