Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség mostanában nem...

A rendőrség mostanában nem értesíti a sértettet a nyomozás lezárásáról?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nyomozni nem nyomoznak, de már a formaságokra sem adnak?

2022. ápr. 23. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, csak jó sokára. 2016-ban telefonos csalást jelentettem be, az akkori titkosított céges telefonszámomra hívtak rá csalók. Tegnap kaptam a lezáró határozatot az ügyről.
2022. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is sértett voltam egy 2017-es ügyben. Pár hete kaptam levelet a végkifejletről.
2022. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Náluk másképp telik az idő mint nálunk egyszeri embereknél, de pontosan nem tudhatjuk mi zajlik le az ügyekkel miután átlépik a rendőrség ajtaját/esemény horizontját. Feltételezhetően az a munka mennyiség ami nálunk 10 perc alatt kész náluk 1-2 hónapig is eltarthat. Úgyhogy nem szabad elveszteni a reményt, valószínűleg csak évek kérdése és küldenek egy határozatot a nyomozás lezárásáról.
2022. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fsms ***** válasza:
100%
Sajnos több év is lehet.
2022. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!