Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem kell bemennem a rendőrségre?

Nem kell bemennem a rendőrségre?

Figyelt kérdés
Felhívott ma egy nő, engem keresett, hogy be kellene menni a rendőrségre egy 10 perces beszélgetésre. Tudta a nevem. Még azt is mondta, hogy szeretné, ha holnap mennék 14.00 órára. Én azt válaszoltam, hogy én meg szeretnék a Los Angeles-i tengerparton nyaralni. Aztán letettem. Valószínűleg nem rendőr volt, hanem szórakozó, pláne, hogy nincs is ügyem a rendőrségen. Ha a rendőrség azt, akarja, hogy bemenjek, akkor idéz, hogy kötelező és nem telefonon, hanem hivatalos irattal. Menjek be holnap, vagy felesleges? Ellenőrízzem le, hogy tényleg onnan hívtak-e? A brfk. 8.kerületi kapitányságról hívott állítása szerint.

2022. ápr. 19. 15:10
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ráadásul az életben nem volt űgyem, csak egy helyszíni bírság, amit be is fizettem, de ez is két éve volt.
2022. ápr. 19. 15:11
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Levike?
2022. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem.
2022. ápr. 19. 15:18
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam úgy, hogy az egyszerűség kedvéért telefonon hívtak.

Másnap volt egy kis idejük, a posta addig ki se ér.

De nekem csak közlekedési vétség volt.

2022. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk telefonálj be...

[link]

2022. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%

HA, valóban rendőr volt is, x@rd le!


Hatósággal csak írásban kommunikálunk!!!

2022. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha kötelező, akkor nem telefonon keresnek meg. Vagyis nem csak telefonon. De nyugodtan hívd fel a 8. kerületi BRFK-t, hogy miről van szó, legalább nyugodtabban alszol. Ha meleg a talaj, akkor pedig keress ügyvédet!
2022. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerdán pont felszabadult egy hely egy meghallgatás erejéig, akkor telefonálnak a rendőrök, ezt jobb ha tudjátok...

Jól beégetted magadat Kérdező. Most már mindegy.

2022. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 kretens ***** válasza:
100%
Ha én egy ilyen telefont kapnák jogom van kételkedni.Mi van ha valaki csak hülyéskedik?Bizony amig hivatalos levélben nem értesitik az embert akkor egy telefonhivás nem hivatalos érvényü.De legfőképp a családunk jogi képviselőjével együtt mennék amit nem tilthatnak meg.
2022. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Úgy mutatkozott be a Nő, hogy "Szili Nemes Noémi". Megjegyeztem, felírtam azért. Vagy rendőségről hívott vagy szórakozott valaki.
2022. ápr. 19. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!