Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Anonim facebook posztra lehet...

Anonim facebook posztra lehet feljelentést tenni?

Figyelt kérdés

Gyermeket érintő (pedofília, bántalmazás) poszt miatt fordult meg a fejemben.

Egy anya irta ki,hogy mit tegyen, allitoalg senki nem segit neki. Feljelentest ledig nem tesz, mert elveszik tole a gyereket.

En meg megvarnam hogy ir e esetleg, le tudott e lepni a gyerekkel, de nem tudok nem arra gondolni,hogy a gyereket a sajat apja most is simogatja es az anya nem tesz semmit.

En elobb mennek a hid ala mint hogy ezt hagyjam.


Nem tudom van e ertelme feljelenteni, vagy bejelenteni? Az admin elvileg tudja ki a posztoló, hacsak nem valami kamu profil. A rendorseg azt is ki tudja nyomozni nem?


2022. ápr. 26. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ki tudja nyomozni. (Gyakorlatilag is, ha akarja)

De nem nagyon értem, hogy miről is van szó, azt te láttad. Ha úgy érzed szólj be, képernyőképet csinálj esetleg, hogy később is legyen nyoma, hogy miről beszélsz.

2022. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát... mi?


Egy anyuka kiírta hogy.. mit?

Miért anoním a poszt? Ott van anyuka neve, nem?

Miért vennék el a gyereket tőle?


Értem én, hogy te ismered az ügyet, de mi nem, úgyhogy ha lehet, oszd már meg velünk a konkrétumokat, mert ez így elég sefüle-sefarka.

2022. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy anyuka segitseget ker hogy mit csinaljon, senki nem segit neki, egy privat csoportban irta. Anonim kerdes, tehat csak annyi van a kerdezo mogott hogy "csoporttag"

Tehat en nem latom ki irta ki, de az admin igen.

Gondolom azert fel, mert ő asszosztal ehhez a bantalmazassal hogy ott marad. Bar en ugy tudom, ha lép, ha menekül, akkor nincs ilyesmitol tartani valoja. Arra iranyult a kerdes,hogy mit tehet, senkije nincs aki segitene.


Lefotoztam a kerdest azert, bar oszinten remelem,hogy a kerdezonek sikerul kilepni a helyzetből es megirja hamarosan hogy tudott lepni.


Nyilvan azert fordult meg a fejemben a bejelentes mert mikor mar regota elhuzodik a bantalmazas, es csak turi turi, majd a gyerekre is sor kerul, nem lehet tudni azt is turi e.

Sajnos vannak ilyenek.

2022. ápr. 26. 14:43
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

és... miben kér segítséget? Mi a szituáció? Ki bántalmaz hogyan és kit?

"Ha a gyerek kerül sorra" - eddig pedofilizmust írtál, most meg még nincs szó arról, hogy gyerek lenne a képben?

Kérdező, ha nem vagy hajlandó infót megosztani, ne tegéyl fel kérdést.

2022. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A posztot azota törölték, most látom.
2022. ápr. 26. 14:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Az anyát bántalmazza a férje, a gyermeket pedig simogatja álló fsszal.
2022. ápr. 26. 14:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Abban ker segitseget,hogy mit tehet. Ennyit irt.
2022. ápr. 26. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
És miért gondolja, hogy feljelentés esetén elvennék tőle a gyereket?
2022. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Leirtam azt is,hogy szerintem miert gondolhatja ezt. Olvasd el ujra.
2022. ápr. 26. 15:22
 10/10 hgwell ***** válasza:
53%

Keresd fel az admint! Kerdezd le tole az adatokat es ha segiteni akarsz akkor nyujtsd oda a kezed.

Sokan vannak leginkabb voltak ilyen helyzetben.

'Nyujtsd oda' fokepp azt ertem ezen csereljetek szamot e-mailt kerd le a telefonja azonositojat es mond meg neki hogy betudod fogadni oket kicsit hosszabb tavra amig rendezodnek az ugyek es dolgozni is fogsz tudni.Csak segito kezre van szukseg es nem az eletedet kell odaadnod hanem csak meg kell mentened egyet ahol az egyik fiatalkoru es kiszolgaltatottak.Majd anyuka serelmek vegett a birosagon kaphat es kerhet karteritest de szerintem anyagilag is hullak es valoszinu a palié a lakas is. Szerintem nincs hova menniuk es nagyon felhetnek.Az is lehet mar lefuleltek es telefonjat is elvette a csavo es lehet mellette gyogyszeres alkoholista is az a pali.Azert kell nagyon gyorsnak lenni! Legkozelebb ne itt kerdezgesd az embereket csak azutan miutan megmentetted onnan oket.megkerdezhetem ez mikor tortent? A kiiras.

2022. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!