Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A néven kívül milyen adat...

A néven kívül milyen adat szerepel olan íratokon, amiket pl. egy ügyben a feljelentőnek/sértettnek. és a feljelentettnek/gyanusítottnak/vádlottnak küldenek?

Figyelt kérdés

A név és a lakcím ? Vagy születési idő is ?

Mármint akkor ezeket az adatokat megtudja a két fél egymásról ?


2010. szept. 17. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A szokásos adatok mindig rajta vannak: név, anyja neve, lakcím, születési idő. A tanú kérheti az adatainak zártan kezelését.
2010. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia

A sértett is megkapja az összes iratot ami a nyomozás során keletkezett.

Tehát látja a neved címet, születési helyet, időt stbstb

Miért érdekel ez téged?

2010. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A sértett nem kap meg semmit a nyomozati szak eredményeiből, csak a saját vallmásának másolatát meg ha pl. ott volt egy szembesítésen. A gyanusított kapja meg az összes másolatát, hisz ha más is látná, az a személyiségi jogaiba ütközne.


Első : ez biztos v. gondolod , Olyan válaszolót keresek, aki volt iylen szituban és biztosan tudja. Lehet kérni ezeknka feleknek , h a édesanya neve és a születés ne legyen megmutatva a hiv. iraton ?

2010. szept. 17. 19:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem pl. a lakcím megmutatása a két félnek - ha nem ismert egymás előtt -kimondottan logikátlan is, nem?
2010. szept. 17. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Te idióta minek kérdezed ha te válaszolsz is magadnak rá te szerencsétlen..

Amugy meg tudom hogy megkapja a papírokat mert volt egy ügyem...Te szégyenfolt

2010. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Miért vagyok szégyenfolt ??? Nem csináltam semmit, és nem a kérdémre tudm a választ, hanem a kommentáltam egy kommentet, amire tudni véltem a választ.

Ségyelld el magad, hogy itt mocskolódsz ok nélkül. Egyébként egy jogászhallgatónak kell kérdés, kedves Mocskolódó.

Számmora pedig pl. a lakcím kiadása etikátlannak tűnne, s nem tudom, tényleg kiadják-e.

2010. szept. 17. 21:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja , és veled ellentétben neekm nem volt ügyem, Mister Szégyenfolt.
2010. szept. 17. 21:35
 8/8 A kérdező kommentje:
A sértett viszont nem kaphatja ki. Vagy tévedtek a rendőrök mikor kiadták vagy nem a sértetti oldal voltál.
2010. szept. 17. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!