Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem bántanának 3 személyes...

Nem bántanának 3 személyes zárkába?

Figyelt kérdés

Voltam letartóztatásba a Debreceni Bv. intézetbe 2021.05.03-től 2022.01.13-ig sajnos, mert loptam a Debreceni mecsetből.


Én végig egy személyes zárkába voltam, mert nagyzárkában megvertek volna meg megerőszakoltak volnan. így viszont nem esett bántódásom.


A folyosón és a séta udvaron találkoztam a többi fogvatartottal.


Mivel én nem cigány vagyok, hanem magyar és elég sima, selymes az arcom is, mem ragyás mint ott sokmindenkinek hisz nem drogozok, nem cigizek. Visszahúzódó csendes vagyok. Tekintettel a leírtak miatt volt, hogy próbáltak kötekedni velem, az udvaron is de volt olyan is, aki nem kötekedett, pedig cigány volt, hanem mondta az udvaron, hogy "Előzetes vagy tesvérem?" Mondtam -igen- Tudta, hogy 1 fős zárkába vagyok. Azt mondta, hogy "Tesvérem te egy jólelkű egy normális gyerek vagy, ha jogerős leszel és nagy börtönbe kerűlsz, ne 10 személyes zárkába menj, mert ott neked véged lenne. Kifognának, csicskáztatnának... Azt is mondta, hogy 1 személyes zàrkába se jó hosszú távon, hanem kéresd magad 3 fős zárkába, ott nem bántanak, mert kevesen vannak és örűlnek, ha van kivel beszélgetniük tesvérem."


Viszont nem lettem jogerős, hanem ian.13-án szabadlábra helyezett a bíró.


Ha esetlegesen később jogerősen mégis börtönbe kell mennem a kis büntetésem letölteni, az érdekelne, hogy kevés fős 3 fős zárkába nem bántanának, mert örülnek, hogy van kivel beszélgetni?

Mindenben igaza volt az előbb leírt srácnak?



2022. máj. 23. 23:05
1 2 3 4
 31/34 kretens ***** válasza:
Aludni mindenkinek kell.Még a börtönben is alszik mindenki időnként.Sőt álmodnak is időnként.,,Rem fázis alvás közben vagyis ilyenkor álmodunk.Ez annak érdekes aki tud tudatosan álmodni.Levike tanulj meg tudatosan álmodni.Ez az az állapot mikor álmodban rájössz hogy ez nem a valóság és bármit megtehetsz amig fel nem ébredsz.Van multiplayer álomban is vagyis be lehet lépni más álmába..ha érdekel valahogy leinformállak ezzel kapcsolatban.Csak azt kell előtte megfigyelni a cellatársaknál hogy amikor alszanak mikor válik ütemessé a légzésük és hogy csukott szemnél mikor indul be szemmozgás.mert ilyenkor van álom.ilyenkor van rem fázis.tapasztald ki hogy te mennyi idő alatt jutsz el álomképig és úgy időzics.Aki bánt annak ez lesz az utolsó rémálma.Reggel úgy találják majd hogy félelemtől eltorzult arc és a boncolás hirtelen szivhalált állapit meg.Tudni kell hogy ez max 10-méteren belül működik csak.tehát ha nagyon távol vagyunk valakitől akkor már nem.
2022. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Levinception.
2022. jún. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Bolondok vagytok ti. Hagyom itt ezt az oldalt. Vagyis csak a politika>rendőrség és a politika>törvények, jog topikot.

A közlekedésbe normálisak vannak.

2022. jún. 1. 00:58
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Levike, De ja Vu!


Már egyszer ezt megígérted, hogy átmész a közlekedés topikba mégis itt vagy...

2022. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!