Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ültél már börtönben?

Ültél már börtönben?

Figyelt kérdés
Milyen ott rabként az élet?

2022. máj. 23. 23:26
 1/8 árokpart ***** válasza:
100%
Hála Istennek nem ültem, de volt olyan aki volt és elmesélte. Ha sima börtön és nem fegyház fokozat, akkor lényegében hasonló mint egy kollégium, annyi különbséggel, hogy ritkábban mehetsz haza kimaradásra.
2022. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkit segbekukiznak,kedves levike.
2022. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem, mert én nem Levike vagyok.
2022. máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Igen 8 és fél hót letartóztatásban a Debreceni Bv. Intŕzetben. Ki lehet bírni.


Van, aki egy hetet nem bírna ki, van aki azt mondta, hogy "Fegyveres rablásíír és testi sertésíír vagyok bent, a az ügyészség 8 évet kíír rám, dehát én birom tesvíírem." Ezt nekem mondta az udvaron.


Tehát 8 és fél hó előzetes után vagyok. Kibírtam.


Ahogy én érzem, ha bekerülnék én 8 évet nem bírnék ki, 5 év a max amit kibírnék, lehet nagyon nehezén a 8-at is, de 15 évet nem bírnék ki. 2 évet simán kibírnék.

2022. máj. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
#4 levike készüljél hogy egy 6ost lefogsz ülni a rablásod meg a többi lopásod miatt amit utána fogsz leülni.
2022. máj. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem, nem bírtam ülni, annyira fájt a seggem.
2022. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem, de láttam olyat a TV-be akik már kemény börtönökben ültem. Volt egy film az orosz fekete delfinről. Na ott mutattak rabokat, azok nagyon menők voltak. Csodálom hogy nem vezényelték az ukrán frontra őket. Tudnának az azoviakkal csinálni dolgokat az biztos
2022. máj. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Én csak olyan informatikusról hallottam, aki letöltötte a büntetését.
2022. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!