Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mikor lesz tram train járat a...

Mikor lesz tram train járat a Szegedi Rendőrség és a Debreceni Rendőrkapitáényság között?

Figyelt kérdés

Tudni illik, hogy van pár lopásos ügyem Debrecenben és van jó néhány zaklatásos ügyem Szegeden...


Nagyon szeretek vonatozni, mikor érjük meg azt, hogy az ügyeim miatt tram trainnal járkálhatok összevissza?



2022. máj. 29. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Levimposztor.
2022. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Azon ül a sok nyomozó, levike.
2022. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobban utánzod Levikét, de még elég messze vagy. Megy ez jobban is.
2022. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csütörtökön
2022. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Én vagyok Levike.


Ha neked is van itt Debrecenben ügyed, akkor nem kell ahhoz épülni annak amit írtál.


Szegeden felszállsz a Budapest nyugatiba tartó vonatra, Cegleden leszállsz, átszállsz a Debrecen-Nyíregyháza felé tartó személy, sebes, vagy ic vonatra. Debrecenben leszállsz és 5,5A troli, 16, 21, 30, 30A, 43-as busszal elmész az Attila téren szállsz le, fontos tudni, hogy a 30, 30A az letér a Vágóhíd útra és a Vágóhíd utcai felüljárónàl kell leszállni, ott már mindenki megmondja, ha megkérdezel valakit, hogy hol a rendőrség. Budai Ézsaiás u.4.


Visszafelé ugyanúgy Cegleden kell àtszállni.


Telefonálj a nyomozónak, hogy téged délutànra idézzen, mert Szegeden laksz. Engem is délutànra idéztek Békéscsabára anno.


Mert van itt is ügyed Debrecenben?

Mik derülnek ki.

2022. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!