Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire nehéz a Rendőrségi...

Mennyire nehéz a Rendőrségi 10 hónapos képzés?

Figyelt kérdés
A honvédség állományából jövök, Katonai rendész voltam. Kevés volt az “akció” és úgy éreztem, hogy nem nagyon tudok plusz tenni azzal, hogy objektum védelmet hajtok végre. Arra lennek kivancsi, hogy mennyire nehéz a 10 hónapos rendőrségi képzés?

2022. máj. 30. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem neked nem lesz nehéz. Cooper teszt, fekvő, felüles menjen inkább jóval többet csinálj ha gyakorlat mindenből ne a minimumot celozd meg.
2022. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Levike, már rendőr akarsz lenni? A multkor még azt mondtad utálod őket:D
2022. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1

Nem csak fizikailag, hanem mentálisan lehet annyira megterhelő mint a katonai alap kik?

2022. máj. 30. 20:46
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Menj inkább katonának. Úgy is a háborúk korát éljük, most arra nagyobb szükség van.
2022. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A 10 hónapos sokkal jobban tűrhető mentálisan, mint a 2 éves.

A fizikai meg lepkefing.

2022. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban rendész voltál, akkor menni fog. Rendőr vagyok, én lebeszélnélek róla. Fizetésben sokkal rosszabb, főleg a 10 hónapossal. Előre lépési lehetőséged nem sok lesz, szabadidőd szintúgy. Megragadsz a netto 160e ft fizetésen. Ne tedd.


Izgalmasabb az lehet időnként, de emellett rengeteg alkoholista, primitív, esetleg beképzelt, bunkó, flegma embernek kell elmagyaráznod, hogy az ég kék a fű meg zöld. Mindenkit akit ismerek a cégeb belül menekülni akar. Vannak akik már beletörődtek, az idősek.

Vannak a friss felszerelők, akik hál isten meg merik lépni a leszerelés útját, mert igen hamar meglátják ezt a munkahelyet. Vannak, akik tanulnak és utána lépnek. Persze vannak az igaz rendőrök, akiknek ez az életük, ezért elfogultak. Őket nem bántanám, mert ők a végletekig maradnak és kitartanam, csak sajnos milyen áron..

2022. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3 éve végzett havereom szja mentesen tulora nelkul netto 226ot kap vidéki kapson. Egy 8 általánossal rendelkező honvédnek több jut.
2022. jún. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7-es, egy kezdő, nyelvvizsga nélkül 160 nettóval kezd. Cafetériával, juttatásokkal, túlórával együtt mondjuk tényleg 220 körül jön ki.
2022. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8 as.

A #7 -es az ügyészasszony. Most személyesen reagáltál a válaszára. Ő az.

2022. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Felőlem akár űrhajós is lehet.
2022. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!