Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire nehéz a Rendőrségi...

Mennyire nehéz a Rendőrségi 10 hónapos képzés?

Figyelt kérdés
A honvédség állományából jövök, Katonai rendész voltam. Kevés volt az “akció” és úgy éreztem, hogy nem nagyon tudok plusz tenni azzal, hogy objektum védelmet hajtok végre. Arra lennek kivancsi, hogy mennyire nehéz a 10 hónapos rendőrségi képzés?

2022. máj. 30. 20:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hosszú távra terveznék. Leginkább a készenléti rendőrség lenne az első komolyabb lépcsőfok, majd onnan idővel bevetési egységbe menni.

Ilyesmi céllal se érdemes már a rendőrség fele nyitni?

2022. jún. 7. 10:17
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a krhez mész, onnan hátszél nélkül nehéz szabadulni. Annyi hogy ott kb nettó 40el több a fizu beosztásonként a bevetési pótlék miatt. De ott orrba szájba mész dolgozni, a 24/72 ritkán van meg.
2022. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Így igaz. KR-hez könnyű bekerülni, de kijönni már nem.
2022. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A Kr-ből el tudnék menni kutyás rendőrnek, majd egy bevetési osztályhoz is?
2022. jún. 7. 22:19
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor tudsz menni bárhonnan, ha igény van rá, illetve van üres pozíció.

Sokmindent lehet csinálni a rendőrségen, csak nem mindent engedélyeznek.

2022. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kren belül szerintem egyszerübben lehetnél kutyás rendőr, megyére szintén nehezebb. Ha a kutyás a cél akkor javaslom, hogy megyére próbálj meg átkerülni, ahol működik normalisan a kutyas alo. Ha van persze..de sztem ha a krhez mész akkor a kren belül járhatóbb út a kr kutyás. Bár azt nem tudom, hogy ott mennyire van ilyenre lehetőség az "újaknak".
2022. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kutyáson se mindegy milyen érdekli az embert. Kr-nél csak járőrkutya I ésvagy tömegkezelési feladatokra felkészített járőrkutya (II) van.


Ha valakit a bűnügyi spec tetemkeresés, személykeresés, nyomkövetés, kábítószer-keresés, vagy közrendvédelmi (elfogó kutya) stb stb érdekel, akkor nem a kr-nél találja meg.

2022. jún. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!