Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Törölt Facebook fiókot ki tud...

Törölt Facebook fiókot ki tud nyomozni a rendőrség?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 18:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
9: nem kell várnod, menj el a rendőségre, tedd meg a feljelentést, legalább ennyit tegyél meg az ügyben, aztán majd kiderül, hogy mire mennek vele
2022. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
80%
A rendőrök fenyegették meg, hogy letartóztatják ha tovább bűnöz.
2022. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
30%

9

Én is ps-elek bármilyen képernyőképet. Az nem bizonyít semmit.

2022. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
52%

Ja amúgy ezeket amúgy is szeretik leterelni a francba, mert hogy bizonyítod egyértelműen hogy tényleg az a személy fenyegetett meg, akinek a személyazonossága ott látszik? Mert én is meg te is tudsz regisztrálni és írni bárkinek bármit más személyazonosságával.


Nem rég volt egy ilyesmi, hogy egy ilyen bolond szélhámos ezterikus picsát próbáltak leleplezni, hogy csaló, és akik próbálták arról elkezdte terjeszteni a neten hogy prostituáltak stb.. azt azzal is mentek a rendőrségre, az meg gondolom össze kamuzott hogy nem is ő írta azokat. azt kb ennyi, semmit nem tudnak csinálni.

2022. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, de engem meg Debrecenbe lekapcsoltak a rendőrök szombat este. Igazoltattak és ki kellett pakolni a táskából mindent ès mentem majd tovább. Tavaly érthető volt, mert eljárások voltak ellenem a rendőrségen, de most már nincs. Nem tudom miért igazoltattak, kipakoltattak.
2022. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
93%
Levi is befutott.
2022. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem létező névvel és netről lehúzott kép volt fent neki.

Ip cím alapján gondolom tudják nyomozni,ha már törölte is a profilját.

2022. jún. 6. 20:57
 18/36 anonim ***** válasza:
32%

"Ip cím alapján gondolom tudják nyomozni,ha már törölte is a profilját."


Így van. Ha a facebook megőrzi egy ideig a naplózott IP címeket, akkor a szolgáltató meg tudja mondani, kinek az internet előfizetésével használták. Erre kell a rendőrség, mert a facebook nekik adja csak ki az adatokat, vagyis ha utána akarsz menni ennek, akkor neked kell lépned feljelentéssel.

2022. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ip cím alapján gondolom tudják nyomozni, ha már törölte is a profilját."


Ja aztán maximum eljutnak egy végfelhasználói állomásig, de még az sem egyértelmű bizonyíték hogy tényleg ő írt onnan, ha tagadja. Szóval valószínű hogy nem lesz semmi az egészből.

2022. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Sőt csavarjunk még egyet, meg tudják mondani az IP címet ami a rúterról kifelé nézett az internetre, de belső hálózati ip cím alapján be tudják határolni az eszközt, és ha be tudják mivel bizonyítják hogy éppen akkor ki használta?
2022. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!