Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Törölt Facebook fiókot ki tud...

Törölt Facebook fiókot ki tud nyomozni a rendőrség?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 18:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként beállíthatod azt is, hogy csak az ismerőseid küldhessenek neked üzenetet, nézd meg a beállításokban, és akkor hiába regisztrál újat, nem fog eljutni hozzád, amit küld.
2022. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#31


Na igen, ez 10/10-es válasz. Beállítod hogy ismerős írhasson csak rád, ha újat regisztrál vagy jelöl tiltod, probléma megoldva.

2022. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
#24 levike te már megint rendőröket fenyegetsz? Így is úgy is meg leszel gyanúsítva
2022. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 manly ***** válasza:
51%
Ki lehet
2022. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

#33

#24 vagyok. Miből gondolod te a fenyegetést? Nem írtam olyat a kommentembe, ami fenyegető lenne.

2022. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#33

Ismét #24 vagyok. Ez nem fenyegetés. Most ezt ne úgy képzeld el Marikám, ügyészasszony, hogy "a bajt hozom rájuk"-ot írtam, hogy meg akarom verni őket, mert én nem verekedős vok mint te, sosem vertem meg senkit, nem olyan vagyok mint te, hogy meg akarsz engem verni, hanem arra értettem a "bajt hozom rájuk"-ot, hogy ha meggyanúsítanak, a tanúkihallgatásos üggyel, akkor mindenféle hatóságnak be fogom őket panaszoln a debrecen rk-t, kezdem az Európai Emberi Jogok Bíróságánál.

2022. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!