Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Törölt Facebook fiókot ki tud...

Törölt Facebook fiókot ki tud nyomozni a rendőrség?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 18:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
62%
Ha pl. egy egyedül élő valakiről van szó, nem egy családról, akkor elég egyértelmű, hogy ki használta.
2022. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Letagadja. Vagy ha nem tudják belőni az eszközt magát, akkor felcsatlakozhattak a wifijére bármi.


Nagyon szép meg jó hogy majd itt a rendőrség kinyomozza a neten az IP-t meg tökömpaszuly, de ha nem éppen akkor töri rád a rendőrség az ajtót, mikor ott ülsz a gép előtt és követed el a bűncselekményt, akkor rohadt nehéz a bizonyítás.


Kb ilyen "nem állapítható meg egyértelműen az elkövető személye", "ismeretlen tettes miatt a nyomozást felfüggesztik" és hasonlókkal megy az egész ügy a levesbe.

2022. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Persze mind hozzátéve, hogy ennyire jelentéktelen piszlicsáré ügyben szerintem nem vezényelnek le ilyen volumenű nyomozást, mert leszarják, mert úgy is tudják hogy nem mennek vele semmire.
2022. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
48%

#10 Amúgy nem én írtam ki a kérdést. Ami kint volt neten, azt töröltettem és törólték. Engem nem fenyeget facebookon senki. Rám, ha rámírna valaki, vagy fenyegetne facebookon, én könnyen megoldanám a dolgot. Letiltanám. Eddig is, ha idegen írt nekem facebookon, nem válaszoltam, hanem tiltottam. Ha valaki bejelől és nem ismerem, nem igazolok vissza, hanem tiltom. Csak akit ismerek, snnak igazolok vissza, és ismerősnek válaszolok.


A másik, a járőrök, hogy 2 napja igazoltattak, kipakoltattak, mondtam nekik, hogy a Bűnügyi Osztályon dolgozó nyomozóknak üzenem, mondják meg, hogy egy ügyben amiben tanúként hallgattak ki, konkrét bizonyíték nélkűl meg ne gyanúsítsanak, mert a bajt hozom rájuk. De nem mondott rá semmit.

2022. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Hiába tiltom le. Regisztrál ugyanazzal a képpel és névvel.
2022. jún. 7. 12:40
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor letiltod azt is. Majd megunja.
2022. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Ha több helyről jelentkezett be akkor az utolsó bejelentkezést tudják csak nyomozni vagy mindet ahol bejelentkezett?

Esetleg ha több személy is benne van a dologban.

2022. jún. 7. 12:43
 28/36 anonim ***** válasza:
27: a facebook szervere naplózza a bejelentkezéseket hosszabb időre visszamenőleg, nem csak az utolsót tárolja el
2022. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
A kérdést nem arra kéne kihegyezni, hogy mit tudnak kinyomozni, hanem hogy mit akarnak. Ilyen pitiáner ügyben pedig elég kevés szokott lenni a szerv akarata hogy nyomozgasson.
2022. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába tiltom le. Regisztrál ugyanazzal a képpel és névvel."


A letiltás egy kattintás, a regisztráció azért jóval több, szóval ha egyből letiltod, akkor kezdheti előlről, amibe csak beleun előbb-utóbb.

2022. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!