Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha tudomásom van, hogy hol...

Ha tudomásom van, hogy hol bújkál egy súlyos bünöző, akkor meglehet beszélni a hatóságokkal, hogy elmondom, hogy hol bujkál, de akkor nekem nem kell börtönbe mennem?

Figyelt kérdés
Egy súlyos bűncselekmény miatt mégpedig súlyos testi sértés miatt a Törvényszék büntetés végrehajtási csoportja elfogató parancsot adott ki egy férfi ellen. A családtagom es én is tudom, hogy hol bújkál, hol él életvitelszerűen. Nos el vagyok én is ítélve letöltendőre, de ha felhívom a hatóságokat, hogy xy hol tartózkodik , csak akkor mondom meg, ha az én két letöltendő börtönömtől eltekintenek, akkor mi lesz? Lehet ilyen?

2022. jún. 8. 21:59
1 2
 1/11 árokpart ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudnak eltekinteni, mert a letöltendő börtönt már a bíróság kiszabta rád. Ha nyomozati szakban lenne az ügyed akkor lenen esélyed vádalkura.
2022. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik egyezség, igen. Te, a védőd, vagy az ügyészség kezdeményezheti.
2022. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az kimaradt, de #1 jól leírta, vádemelés előtt van csak rá lehetőség.
2022. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Viszont ha megtudják, hogy tudtad, de nem mondtad el, akkor az is büntetendő.

És most hogy kiírtad, még nem késő elmondani nekik, mert az IP cím alapján megtalálhatnak és baezonosíthatnak téged is, ha akarják.

2022. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És akkor kit kell felhívni?
2022. jún. 9. 17:47
 6/11 anonim ***** válasza:
112-t
2022. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, de CSAK AKKOR MONDOM MEG, hogy hol bújkál, ha az én börtönbüntetésemtől eltekintenek. Ez meg is mondom a telóba.
2022. jún. 9. 18:09
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem így működik Levike.
2022. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem a 112 díszpécsere fog dönteni xD
2022. jún. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szép egy alak vagy, feladnád a családtagod csak hogy te mentsd a s.gged! Ha megtudják majd a börtönbe minden nap sz.rrá vernek :)
2022. jún. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!