Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha tudomásom van, hogy hol...

Ha tudomásom van, hogy hol bújkál egy súlyos bünöző, akkor meglehet beszélni a hatóságokkal, hogy elmondom, hogy hol bujkál, de akkor nekem nem kell börtönbe mennem?

Figyelt kérdés
Egy súlyos bűncselekmény miatt mégpedig súlyos testi sértés miatt a Törvényszék büntetés végrehajtási csoportja elfogató parancsot adott ki egy férfi ellen. A családtagom es én is tudom, hogy hol bújkál, hol él életvitelszerűen. Nos el vagyok én is ítélve letöltendőre, de ha felhívom a hatóságokat, hogy xy hol tartózkodik , csak akkor mondom meg, ha az én két letöltendő börtönömtől eltekintenek, akkor mi lesz? Lehet ilyen?

2022. jún. 8. 21:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Milyen csaladtagot, hülyegyerek? Egy vadidegen. Én és a családtagom tudja hol bujkál, erre értettem a kérdést.
2022. jún. 11. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!