Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van itt rendőr?

Van itt rendőr?

Figyelt kérdés

Rendőrhöz lenne kérdésem, hogy lehet-e tetoválása egy rendőrnek? Szeretnék jelentkezni a rendőrjárőr képzésre, viszont tetoválást is. Ha lehet, milyen és hol megengedett? Egyet szeretnék az alkaromra, oda lehet? Nem gond hogy látszik? Vagy ha gond, arra is gondoltam, hogy egy bőr színű, amolyan "ton in ton" tetoválás is lehetne, vagy fehér, annyira nem feltűnőek mint a fekete, ilyen még beleférne? Mert ugye az alkart a póló nem takarja. Illetve van egy piercingem, a fülemben egy industrial, ez kizáró ok lenne?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2022. jún. 21. 15:00
1 2
 11/13 anonim válasza:
86%

Felszerelsz, megvárod leteljen a próbaidőd, utána szétvarrathatod (akár arc is) magad meg fültágító stb. Senkit nem fog érdekelni...

Legalább is nálunk tököli bv-be a hivatásosok így néznek ki. Én sem vagyok elbújva, bal válltól csuklóig maori. Senkit sem érdekel. De igen, lehet hogy a felvételin nézik, meg van egy két pk akiknek nem tetszik, aztán abból lehet kellemetlen összetűzés, de ennyi.

2022. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Amugy a nyak tetovalas gond? Tellibe a nyak
2022. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2022. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!