Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miskolcon a kismamát valóban...

Miskolcon a kismamát valóban a katona erőszakolta meg?

Figyelt kérdés
Jobbanmondva csak meg akarta erőszakolni.

2022. jún. 24. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Cickány volt.
2022. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert csak a nő állítja, hogy meg akarták erőszakolni, mondjuk ezt alátámaszta egy nőgyógyászati vizsgálat, de ha nem erőszakolták meg, a vizsgálat sem tud semmit megállapítani. Egy állítás. A katona tagad, egy tagadás. Egy csomó kamerafelvétel lekövetés volt. Magárol az eseményről nincs semmi felvétel, csak hogy 4 kilométeren át egy férfi is arra megy amerre a nő (lehet arra volt dolga), amikor megy el, akkor pedig megint nem tudni, hogy ő erőszakolt. Csak az utat veszi a kamera oda-vissza.

Milyen bizonyítékkal gyanúsították meg és előzetesbe tették?

Tudom, hogy melyik lakótelepről van szó, mert szintén Miskolcon élek úgy 62 éve.

2022. jún. 24. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Egy hazugságvizsgáló egyszerűen megoldaná a dolgot. Tudom, az sem kijátszhatatlan, de nincs rá nagy esély, hogy mindkettőnek sikerüljön megtéveszteni
2022. jún. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A poligráf nem kényszeríthető ki.

Ha a katona nem akar beülni, akkor nincs mit tenni.


Viszont van azon kívül sok-sok más bizonyítasi cselekmény- és eszköz amit vizsgálati szakaszban használnak. Majd kiderül mi volt vagy mi nem volt

2022. jún. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy van valami ha már le is sittelték. Szerintem dns egyezés. Tuti kinyírják bent. Az ilyeneket utálják, én is agybafőbe verném az biztos. Majd olvassatok az eseményről, mert több hírportálon fent van.
2022. jún. 25. 01:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kismama miért hazudozna ilyenről? A ruhát miért akarta leszedni róla, orvosi vizsgálatot akart csak végezni szívjóságból? Ugyan. A körülmények mind a kismama elmondását igazolják akkor is ha a konkrét erőszakrész nem látszik kamerán. Arra azért kíváncsi lenneék mivel magyarázza a követést, mit akart.
2022. jún. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Én úgy tudom, hogy az erőszak nem történt meg, mert a kismama elindított egy segélyhívást, amíg szaggatták a ruháját és ki is hangosította, akkor elszaladt a támadó.

Akiről le merném fogadni, hogy cikány volt.

2022. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is a katona volt, ahogy a felvételen látszik, ciganyképű.

Minden elismerésem a rendőröknek, hogy ilyen gyorsan le is kapcsolták, csak azért vélem úgy, hogy honnan tudták 100%-ra, hogy ez az alak a tettes, mert 10 éve a motoromat ellopták, megneveztem a tettest mégsem vették elő, hanem megszüntették az eljárást. Viszont ez érthető, hogy életellenes cselekmény. Gondolom bent a rendőrök óvatosan megverték egy kicsit, vagy kapott párat, de lehet semmit. Nem a csendőr világban élünk. Gyerekkoromban úgy féltek a csendőröktől, hogy jó volt nézni.

2022. jún. 25. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!