Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha kiskorú személyt átvert...

Ha kiskorú személyt átvert (pénzileg) egy felnőtt, azt lehet jelenteni a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Nem szeretném a storyt leírni, remélem érthető a kérdés, örülnék ha tudnátok tanácsokat adni, vagy hogy lenne-e értelme ennek. Aki ért ehhez vagy hasonló témához (de komolyan) annak leírnám a történetet hogy hátha abból több mindent ki tud venni. Fontos lenne mert hiába mondják hogy felejtsem el nem tudom és úgy érzem lassan már bekattanok. Köszi előre is.
2010. szept. 20. 15:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Balf*sz azért nem vagyok de köszi. A nevét meg tudom.
2010. szept. 21. 21:49
 12/12 anonim ***** válasza:

bal/f*szozó vagyok:)

Bocs, de ez jött a számra. Nagyságrendileg mekkora az összeg, mert ez úgy működik, hogy 10%+költségek a revizió:), de min 150 ezer. Tehát 1 millió-os atvágásnál már megérni pld hozzám fordulni, akkor ((150+kb 80-100)) lejön nekem, neked marad 750?

érdekel?

2010. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!