Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes feljelentést tennem?

Érdemes feljelentést tennem?

Figyelt kérdés

A vonaton hagytam este a táskám de pár perc múlva észre is vettem hogy nincs meg és az a végállomás volt pont, tehát a vonat ott állt.

Bementem az információs pulthoz és elmondtam mi történt majd eközben egy ott dolgozó utánam hozta a pénztárcám hogy ezt keresem-e? Mondtam hogy igazából az egész táskámat keresem.

A férfi mondta hogy a vonat takarítók adták neki hogy az ülés alatt találták.

Odamentem a vonatra a takarítókhoz majd mikor kérdeztem hogy találtak-e táskát azt mondták hogy nem.

Átnéztem én is a vonatot, visszamentem és hirtelen előkerült a táskám a takarító férfitől aki pár perce még azt mondta hogy nem talált semmit, holott az úr aki odahozta a pénztárcám azt mondta hogy ő adta neki oda nekem pedig letagadta.

Ezután megkérdeztem az ott dolgozókat, akik egyébként nagyon segítőkészek voltak, hogy azon a vonaton van e kamera és működik e és mondták hogy igen. A MÁV egész területén is van kamera szóval ők is mondták hogy biztosan látni fogják.

Érdemes feljelentést tennem?

Nem volt nagy összeg csak nem szeretem amikor a szemembe hazudnak és hülyének néznek amatőr módon.



2022. júl. 5. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor meglett mindened, nem?

Mert ha igen, akkor azon kívül, hogy megpróbáltak meglopni, de nem sikerült... szóval erre nem fogják nagyon odatenni magukat a rendőrök.

2022. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A pénzemet nem adták vissza amit kiloptak a takaritok a pénztárcámból. És ezt felvette a vonat kamerája.

De ezt csak rendőr tudja visszanézni

2022. júl. 5. 00:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha feljelentést teszel akkor ha van bizonyíték valószínűleg elítélik az illetőt. Mondjuk én feljelentést tennék. Aki ennyire enyveskezű az másnap is lopni fog, meg az után is, akár egy szegény kismamától is, bárkitől. A folyamatot csak az állítja meg ha elítélik és kirúgják.
2022. júl. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel mint Kiss Zsolti az fbksokat🥵
2022. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!