Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek érdemes feljelenté...

Szerintetek érdemes feljelentést tennem vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem Facen, hanem egy másik ismerkedős oldalon ismerkedtem egy sráccal, pár napig beszélgettünk. Aztán először csak finoman célozgatott rá, majd végül kibökte, hogy nincs munkája és nem-e segítenék neki egy-két bűncselekményben. Én persze azonnal tiltottam és képernyőfotót is készítettem amin látszik a profilneve és a profil adatai.


Szerintetek, érdemes ezzel besétálni a rendőrségre vagy máshol bejelenteni? Vagy csak ugratott?



2020. nov. 22. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi. Még csak meg se keresnék.
2020. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Ja, mármint akkor ez nem büntetendő amit csinált? :/
2020. nov. 22. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondott semmi konkrétumot, akkor nem.
2020. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha megkeresnék is azt mondaná, hogy vicc volt, vagy hogy csak tesztelt vagy ilyesmi és kész.
2020. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget irkálni nem bűncselekmény.

Akkor már a GYK igen kihalt lenne. :)

2020. nov. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kerdes milyen buncselekmenyrol van szó. Emberoles, terrorcselekmeny? Csak mert ezeknek az elokeszuletét is buntetik, es ha valaki megker valakit hogy segitsen benne, az buncselekmeny.


Nyilvan nem ezekről van szó. Kisebb ugyekben pl lopas nincs bejelentesi kotelesseged.

2020. nov. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Igen lopás-féle.
2020. nov. 23. 08:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes foglalkozni vele.
2020. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!