Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tünetmentes krónikus betegként...

Tünetmentes krónikus betegként lehetnék határvadász?

Figyelt kérdés

[link]


Van egy reumatológiai autoimmun betegségem ami miatt 2 hetente egy injekciót kell magamba szúrni. Ezt szigorúan hűtőben kell folyamatosan tárolni (gondolom rendőrségnél van hűtő vagy 2 hetente hazaengednek 1-1 napra).

Viszont semmi tünetem nincs és simán letudnék futni 1,5 km-t ill. 50 fekvőtámasz is menne (mivel sovány vagyok nem kell nagy súlyt kinyomni).


Minden álmom az volt gyerekkorom óta, hogy a szabadban, természetben dolgozzak, akár fegyveres munkakörben és a fizetés se érdekelne, mert szülőkkel élek együtt.



2022. júl. 16. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz túljelentkezés, a terveket meg tartani kell, úgyhogy elég jó esélyeid vannak. :) Azért arra a 1,5 km futásra egy kicsit rágyúrhatnál, az nem nagy durranás. :D
2022. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Lehetsz.
2022. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Felvesznek, de arra vigyázz, hogy a testpáncél alatt össze ne roskadj. :)
2022. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj.

Őszinte leszek.

Most nagyon alacsony a követelmény, mivel én izomzatilag megfelelnék, még én is parázok.

Jó lenne bekerülni, de itt mindent időre mérnek, szóval a pszichológia, és a távfutás necces.

2022. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De ezt amúgy egy laza emailben megérdeklődheted, mielőtt belevágnál.
2022. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1500 méter lutri. A migráns után hogyan fogsz futni, ha kiugrik a furgonból?
2022. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: Hát pedig ennyi a követelmény azt írják. Akkor minek tudjak többet futni? (ami egyébként nyilván menne is)
2022. júl. 17. 11:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, a négyesnek írtam, aki azt válaszolta, hogy a távfutás necces.


Azért ezeket a költeményeket, amik a rendőrségen vagy ennél a határvadásznál vannak, már egyszerűen nem lehet lejjebb vinni!

A rendőrségi fizikait most én is úgy megcsináltam kiválóra, hogy 2 éve nem sportoltam kb semmit.

Ne izguljatok már. Kell az ember, fel lesz véve mindenki akinek van két lába.

A másik kérdés inkább az, hogy a határon bírni fogjátok-e..

2022. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"A másik kérdés inkább az, hogy a határon bírni fogjátok-e.."


Ez alatt mit kell érteni? Ki tudnád fejteni bővebben kérlek?

2022. júl. 17. 12:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Tessék:


https://www.youtube.com/watch?v=EmzljKq5L80


Nem csak a torborzó videókra kell folyatni a nyálat.

A fadarabok még csak-csak, de lesznek kövek, betontörmelékek, sőt idén már nem ritka a lőfegyver vagy robbanóanyag sem.


Ez a felvétel mondjuk a határ egyik véglete, a durvaság szektoronként változik. Van olyan, ahol semmi sem történik, de van, ahol olyan állapotok vannak, mint a fenti linkben.


Szerintem a határvadászokat a kerítéshez fogják küldeni. Bár most már úgy tudom, a manőverútra nem engednek embert. Légyszi javítson ki valaki, ha tévedek.

2022. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!