Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hirtelen sok bűnöző lett,...

Hirtelen sok bűnöző lett, vagy a bíróságon ez gyakori?

Figyelt kérdés
Ma mentem beadványt vinni a Debreceni Járásbíróságra és azzal szembesültem, hogy ott a váróban sok barnább bőrű ember bilincsbe van verve, vezetőláncon. Mindegyik mellett egy rendőr űl. Már a multkor is ott volt két megbilincselt személy, ami még természetes, de hogy ma sokan ott voltak ugyanígy, itt valami nincs rendben. Ez azt jelenti, hogy megnőtt a bűnözők száma?

2022. aug. 2. 16:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ritkán jársz bíróságra. Ez mindig is ilyen volt.
2022. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
A te hatásodra felbátorodtak Levike. Téged tekintenek a példaképüknek.
2022. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 Nem ritkán járok, heti 4x.kb.


Vazze, ha ezek a bűnözők munkát adnak annak az 1-2 írónak, mert dönteni kell a letartóztatásukról és űlést kell ugye tartani, nem tudnak az én beadványommal foglalkozni, pedig az fontos lenne. Ígyis nincs bent mind a 22 bíró, csak 1-2 max 3 ügyeletes. Kib@sznak velem is ezen bűnözők.

2022. aug. 2. 16:41
 4/17 A kérdező kommentje:
*bírónak
2022. aug. 2. 16:42
 5/17 anonim ***** válasza:
De levike, ha nem lenne itékezésibszünet akkor is leszarnák a beadványaid. A lőtéri kutyát sem érdekli
2022. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Egyszóval azt akarod mondani utolsó, hogy úgyis el lesz utasítva vajon?


Meg 30 napig ràèr dönteni a bíró, csak én úgy vagyok vele, ha beadom hátha másnap dönt a bíró.

2022. aug. 2. 19:42
 7/17 anonim ***** válasza:
Aha pont nálad akit elsőfokon elítéltek.
2022. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Főleg amiket beadsz. Semmit mondó hülyeségek, nyilván van mellette elmeorvosi szakértői vélemény ugyhogy nem is tudom mit akarsz. Mész Bv-be. Várd a behívót.
2022. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Amikor bekertem letartóztatásba a Debreceni bv intézetbe, egy cigány azt mondta nekem, hogy "Itt nem azt csinálsz, amit akarsz tesó!, Ez börtön tesó!"
2022. aug. 2. 20:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem is lesz magánzárkád levike. Márianosztra 16 fős.
2022. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!