Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek bűnözők voltak?...

Szerintetek bűnözők voltak? Mit akartak?

Figyelt kérdés
Tegnap a római fürdő megállóhelynél vártam a HÉV-et, sötét volt, nő vagyok. Pont akkor ment el a hév, szóval nem volt ott rajtam kívül senki, kivéve 1 roma nő és férfi babakocsival. A nő egyből oda jött, hogy a testvéréről nem tudnak semmit. Kérik, hogy hívjak föl egy számot. Nem akarják elvenni a telefonom, kifizetik a perceket. Mondtam, sajnálom nem tudok segíteni. A pasija mondta neki, hogy hagyjad. Nagyon figyeltem őket és elindultam ellenkező irányba. Aztán azt vettem észre, hogy tolják felém a babakocsit, már kibiztosítottam a gázsprayt. Kikerültem őket, de nagyon és ismét ellenkező irányba sétáltam. Aztán nagyon tanakodtak. Legközelebb mikor arra jöttek a faszi felvett valamit a földről, na mondom jó, le akarnak ütni itt vagy valami. Itt a harmadiknál már nagyon durva kanyart tettem tőlük és mentem az ellenkező irányba, a szemem végig rajtuk, gázspray a kezemben. Nagyon nézték a forgalmat, hogy sok autó jön. Aztán szerencse megjelent egy fiatal pár és jött a hév is.

2022. júl. 15. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Budapest az ország pöcegödre. Teljesen természetes lett volna az is, ha kibeleznek, megerőszakolnak stb. Csak egy jelentéktelen érték vagy a statisztikában!
2022. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom mit akartak, de életemben egyszer adtam oda valakinek a telefonomat, hogy telefonálhasson, ő is egy fiatalka lány volt egy egyetem mellett.

Ha Budapesten kérdez tőlem valaki valamit, vagy megállítana akkor elhajtom. Még amikor "friss hús" voltam, akkor megálltam mindenkinek, mert normális helyen nőttem fel, ahol nem akart mindenki pénzzel lehúzni.

2022. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valszleg vagy a telefonodat akarták lenyúlni vagy a pénzedet (is). Hidd el, hamar előkerült volna a kés is.
2022. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És végül vajon miért nem mertek lépni? Szerintem amúgy látták, hogy a kezemben a gázspray és kibíztosítom.
2022. júl. 15. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hamarább lehet egy késsel megszúrkálni valakit, mint hogy te felemeld megfelelő magasságra a karod és célozz a spréddel.


Külön taktikája van a gázspray-nek is, amivel nagyon kevesek (szinte senki) vannak tisztában.

2022. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!