Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Határvadász képzésre jelentkez...

Határvadász képzésre jelentkeztem!hétfőn megyek fizikai alkalmasságira!mire számítsak mi a minimum amit teljesíteni kell pl.fekvőtámasz,felülés stb.?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A médiában megjelentek szerint nem lesz olyan szintű elvárás, mint pl. a katonák vagy a rendőrök felvétele esetén. Azt hiszem az egyik miniszter nyilatkozta, hogy nincsenek ilyen szintű elvárások a fizikai alkalmasság kapcsán.

De nyilván nem fognak felvenni 150kg-os, gyalogolni is képtelen embereket.

Ha bírsz a határ mentén gyalogolni fél napokat, utána tudsz futni egy határsértőnek a felszereléseddel együtt rövid távon, akkor szerintem nem lesz gond.

De talán lesz aki többet tud mondani.

2022. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
majd ha megvolt írhatnál egy élménybeszámolót (akár privátban) mert érdekelne
2022. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem az alkalmasság számít, hanem a párthűség.
2022. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

#2 Ne privátba, engem is érdekelne.

Bár nem magam miatt, én nem mennék határvadásznak. Öreg is vagyok hozzá, meg nő is vagyok - bár ez utóbbi nem lenne akadály. 2015-2016-ban én is mentem volna a határra ha nem tudják a kerítéssel megállítani az illegálisan beáramlókat és segíteni kell.

2022. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Legyen két lábad, és ha lehet, a hátad ne elől legyen.


Komolyan mondom!


Amúgy nézd meg a rendőrségi alkalmasságit. Vagy az, vagy még annál is könnyebb lesz.

2022. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hétfőn ha végeztem meg írom mi volt ☺️
2022. aug. 5. 14:52
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne menjél te sehova, semmi határvadásznak jelentkezni, hanem jelöld be facebookon a nyomozókat és beszélgessetek.
2022. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
Levi, inkább beszélgess te a hangokkal a fejedben.
2022. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

Levike vagyok.


Nos ti is tudjátok, hogy én nem telnesen vagyok normális, ezt be is látom.


De a kérdező is lássa be, hogy ő jelenkezet határvadásznak, amikor félanalfabéta vagy, hogy mondjam.


Ő így kérdezete:


Határvadász képzésre jelentkeztem!hétfőn megyek fizikai alkalmasságira!mire számítsak mi a minimum amit teljesíteni kell pl.fekvőtámasz,felülés stb.?


Én így kérdeztem volna:


Határvadász képzésre jelentkeztem. Hétfőn megyek fizikai alkalmasságira. Mire számítsak, mi a minimum amit teljesíteni kell pl. fekvőtámasz, felülés stb.?


Mondatot nagybetűvel kezdünk. Új mondat kezdése előtt szóközt hagyunk ki. Két szó között a vessző után szóközt hagyunk ki stb. stb.

2022. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Levike, ha én is kielemezném mennyi mindent nem tudsz helyesen leírni, reggelig írhatnám.


Menj inkább aludni és hagyd békén a többi kérdezőt.

2022. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!