Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik a jobb nyomozói munka?

Melyik a jobb nyomozói munka?

Figyelt kérdés

Melyik nyomozónak van jobb munkája, annak aki felderítő munkát végez egy bűncselekményben, vagy annak, aki vizsgáló beosztásban van, mert ugye van gyanúsított és onnantól vizsgáló nyomozó veszi át az ügyet.


Melyik a jobb munkakör a kettő közül?



2022. aug. 13. 14:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ja hat írom itt, hogy "cselekmény után félévvel".


Nem is volt semmi "cselekmény", mert nem követtem el ott Békéscsabán akkor bűncselekményt.

2022. aug. 14. 19:40
 12/14 A kérdező kommentje:

Javítok*:


"a cselekmény után több mint fél évvel"


Nem volt semmi "cselekmény", mert én Békéscsabán akkor bűncselekményt nem követtem el.

2022. aug. 14. 19:43
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Fut, de utálom az ilyen aljadék embereket, lopnak, csalnak, garázdálkodnak és arról pofáznak, hogy milyen hülyék a rendőrök. Nem lehet csak úgy élni, hogy ne károsíts meg másokat magad körül?

Ja, hogy ahhoz már le is kell tenni valamit az asztalra..

2022. aug. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#13

Ha észrevetted, itt is (Levike, Dk-s, stb..) hulyézi, meg utálja a rendőröket, akik ültek már.

Az életben is azok hülyézik, és szidják minden módon őket, akik próbálják a törvény kerülni, és idegesíti őket, hogy útban vannak.

Egyébként könnyű "túl járni az eszükön" úgy, hogy a rendőr csak törvényes módon cselekedhet, a bűnözőket meg nyilván nem zavarja az ilyesmi.


No, de mindegy is, mert a "hülye rendőr" marad szabadon, Levike meg hamarosan megkapja a behívóját, és elveszíti a szüzességét egy férfi zuhanyzóban.

2022. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!