Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek egy érzékenyebb...

Szerintetek egy érzékenyebb lelkű lány mehet rendőrnek vagy nyomozónak vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok az irodai munka is. Nem feltétlenül veled fogják rátöretni az ajtót a drogbáró unokaöccsére :)

A másik meg, hogy (tudomásom szerint) legtöbbször nem egyedül van a járőr és idővel edzettebb is leszel. Ha érdekel a rendőri hivatás szerintem megér egy próbát.

2013. aug. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom nyomozóként sok a papírmunka, akció meg nem nagyon van, mert ha olyan az ember akkor a Tek intézi.

Szal kezdőként nem nagyon leszel benne, később is csak ha forrónyomos vagy, de ide mondom tapasztalt embert raknak, aki már pörög.

Én ismerőstől így tudom.

Jah meg idegesítő lehet, h tudod h ki az elkövető, de a végén megússza stb.

2013. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A felvételi eljárás alapja a pszihológiai vizsgálat.Ha ott kiszűrik, hogy érzékenyebb vagy, akkor alkalmatlan minősítést kapsz, ezzel egyidejűleg el is utasítanak. A CPI tesztet nem lehet átverni, ott mindenre fény derül.
2013. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Papírmunkát nem végeznék mert az uncsa a rendőrök meg a nyomozók néha látnak dolgokat.
2013. aug. 9. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Neee, légyszívese ne! A saját és a többi rendőr érdekében inkább keress más polgári melót. Így is túl sok már a csöpögős kiscsaj nálunk és nem csak nekik szar, hanem nekünk is, mert alig vagyunk egy egy akció során, amikor a romatelepeket kell ellenőrizni. Nem megbántani akarlak, de inkább mást keress légyszíves, mert kikészülnél pár év után. Ahol én dolgozom, azon a kapitányságon már két csaj is járt így, az egyik 10 évig, a másik 2 évig bírta..
2013. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne. Magaddal tolnál ki..
2013. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem parancs uralmi rendszer van, nem érzékenyeknek való..
2013. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam hogy érzékeny vagyok.

Kívülről legalábbis egyáltalán nem vagyok az max. belülről.

Köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 14. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz érzékenység alatt? Szorongós vagy? Kicsi az önbizalmad? Érzékeny vagy a kritikára?

Miért akarsz rendőr lenni?

2013. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-es: Azért akarok rendőr lenni mert izgalmas jó, másrészt nem tudom egyszerűen szeretek mindent ami ehhez kapcsolódik.

Egyébként önbizalmam van, nem vagyok szorongós sem, és nem vagyok az a pánikolós fajta.

Talán ez alatt azt értem, hogy a nagyon durva kritikát nem nagyon bírom (ideges leszek tőle de azért egy kicsitől nem megyek a falnak ha durvát kapok kívülről az sem látszik rajtam).

2013. aug. 15. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!