Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség miért avatkozik...

A rendőrség miért avatkozik bele más dolgába, hogy hova megy?

Figyelt kérdés

Ha valaki letartóztatásban volt és a bíróság szabadlábra helyezte, tehát nem bűnügyi felügyelet, hanem szabadláb, ami azt jelenti elhagyhatja az otthonát, megyét, várost, mehet kirándulni, semmilyen kényszerintézkedés alatt nem áll, ismétlem teljes SZABADLÁBON lehet, nincs korlátozva.


Azonban rendőrség mindig megkérdezi, hogy honnan hová, miért. Hmm.


Tehát ezt miért kérdi a rendőrség, miért érdekli, miért avatkozik bele a dologba, hogy hova megy az ember?


A rendörség ilyenkor már nem überelheti felül a bíróság döntését?


Megértem, hogy igazoltatják az embert, átnézik csomagját, de ha nincs lopott cucc, miért kérdezik, hova megy?



2022. aug. 18. 19:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

:D Én tudtam, hogy rendőrautó, csak viccből mondtam, hogy tűzoltó, hogy mit reagálnak rá.


Mert nem szabad az embernek viccelni?

2022. aug. 18. 20:18
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes, hogy engem még soha nem kérdeztek, és nem tartották fel.

Biztos összefügg azzal, hogy nem lopok egyetemista diákoktól, meg gyerekektől.

2022. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%

Ez kicsit olyan, mint amikor a rossz tanuló gyerek nyavalyog, hogy mindig őt hívják ki a tablához.

Oka van.

2022. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%

"Én tudtam, hogy rendőrautó, csak viccből mondtam, hogy tűzoltó, hogy mit reagálnak rá. Mert nem szabad az embernek viccelni?"


Látom, még mindig nem érted: nem azon nevettek, hogy valaki tűzoltónak mondta a rendőrt, hanem azon, hogyan lehet ennyire sötét valaki.

Ők nem tudták, hogy te meg tudod különböztetni. Ők úgy hitték, hogy te egy olyan hülye ember vagy, aki nem látott még rendőrautót. Vágod?

Rajtad nevettek, nem a "vicceden".


Egy viccnek van csattanója. Amit te műveltél, az csalódást okozott mindenkinek.

2022. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

A börtönben az udvaron volt szerencsém romákkal valtani pár szót. Kerdezték, hogy "tesó te mír vagy bent" -mondtam lopás miatt, erre ott is röhögtek. Kérdezték mit loptam, honnan, mondom pénzt. Azt kérdezték betörő vagyok, mondtam nem, hanem besurrantam. Kérdezték honnan lopták, mondtam mecsetből. Még ők is elítéltek a lopás miatt. Értitek??? A rabok is elítéltek, azt mondták egymásnak, hogy "dikhh lopott a gyerek, mi legalább nem lopunk, hanem dolgozunk" Aztán nekem is mondta, hogy tesvírem mi legalább dolgozunk nem lopunk. Azt is mondta, hogy "Tesvírem, ha cigányoktól loptál volna, megöltek volna."


Kerdeztem, hogy "hat te miért vagy bent, csak te is elkövettél valamit", azt mondta, hogy "én nem követtem el semmit, én csak kiabáltam tesvírem"


Egyszóval a börtönben az udvaron is szivattak.

2022. aug. 18. 21:37
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Vagy lehet, hogy tényleg csetepaté miatt volt bent, és nem lopott.

Minden megeshet.

2022. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen vannak, akik úgy telelnek ki, hogy csendháborítást, garázdaságot (csak kiabálnak) követnek el, és mivel nem fizetik be a sok-sok felgyűlt HB-t, vagy kijátszák hogy őrizetbe vegyék őket, szépen leülik novembertől-márciusig, így nem fagynak meg télen a hideg lakásban.


Gondolom te is egy ilyennel találkoztál, Levi.

Nem baj, majd ha bekerülsz ismét, és kiderül, hogy rablás, lopás miatt vagy ott, akkor jön az előbb ütök-aztán-kérdezek módszer.

Mindenki félti a cigijét meg a behozott dolgait egy ilyen szarkától. Elővigyázatosak lesznek, és az neked nem lesz kellemes.

2022. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én amugy rendesen tartok tőle hogy ez a levike olyan lesz mint az erdőkertesi hibbant aki késsel támadt az őt átkísérő rendörökre. Hasonló dolgai vannak …
2022. aug. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak most esett le, hogy értelmi fogyatékos vagy. Bocsi.
2022. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
19: ez nyilvánvaló... :) Ha ismered _csak_ a GYK-s életművét... :)
2022. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!