Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ennek később következménye?

Lehet ennek később következménye?

Figyelt kérdés

Már két napos a sztori, és eddig nem kerestek minket. Tehát tegnapelőtt a férjemmel autóztunk, és két település között az országúton megállítottak a rendőrök, és az előttünk haladó autót is. Szépen megálltunk az útszéli parkolóban, és az autóban ülve vártuk, hogy idejöjjön a rendőr. Kerek 15 perc múltán a két rendőr még mindig az előttünk álló autóval volt elfoglalva, hozzánk oda sem jöttek elkérni az iratokat. Végül a férjem kiszált és odasétált hozzájuk, kb 10 másodpercig beszégettek, de csak annyit hallottam, hogy az egyik rendőr felszólította a párom, hogy üljön vissza az autóba. így is tett, visszajött az autóhoz, csakhogy azonnal be is indította és elindult, majd a rendőrökhöz érve a nyitott ablaknál ki kiabált a rendőröknek, hogy "anyádnak rabold az idejét te fszfej!", majd továbbhajtott.

Én közben pánikba estem, kérleltem, könyörögtem, hogy forduljon vissza, de nem volt hajlandó. Nem sietősen távoztunk, csak normális tempóban, kb 90el, de nem jöttek utánunk.

Az adatainkat ugyan nem tudják, mert odáig el sem jutottunk, hogy elkérjék az iratokat, de ha a rendőrautóban van kamera, vagy megjegyezték a rendszámunk akkor szerintem könnyen megtalálhatnak, de még nem történt semmi.

2 nap után már kicsit kezdek megnyugodni, hogy talán annyiban marad az ügy, vagy lehet ennyi ideig tart az eljárás? Esetleg érdemes lenne jelentkezni a rendőrségen?



2022. aug. 17. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Rendszam..
2022. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Még mindig vele vagy?
2022. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Higgyétek el, hogy egyébként rendes ember! A családjával soha nem viselkedik így, és mentségére szóljon, hogy az utóbbi három hét különösen stresszesen telt. Ráadásul épp siettunk is, és negyed órán át oda sem jöttek hozzánk!

Természetesen nem értek egyet a tettével, és minden bizonnyal most ő is másképp cselekedne.

2022. aug. 17. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Cseszheted. Elől hátul fedélzeti kamera van.
2022. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Meg egyébként add át a kedves párodnak hogy ki a fenének képzeli magát?! Más országban utánamennek és leszorítják az útról az árokba. Akkor mit szólt volna ? Ja persze bilincsbe viszik el, aztán várhattál volna rá reggelig.
2022. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Az első izgalmon túl jelzem, hogy nem ez az első dolguk,van papírmunka elég.

De nagyon valószínű, hogy sorra fog kerülni.

Talán hetek múlva, de várható, hogy lesz eredménye.

2022. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt megkérdezted a párodtól, hogy azon kívül, hogy visszaküldte őt a rendőr a kocsihoz, mondott e neki mást is és ha igen, mit? Csak mert ez tényleg elég érdekes mentalitás (már a rendőr részéről), hogy félre állít, negyed órán keresztül nem történik semmi veletek és amikor a párod odamegy érdeklődni, annyit nem bír mondani, hogy "Mingyárt önök is sorrakerülnek, csak egy kis türelmet kérek még", hanem csak visszeküldi a kocsihoz! Erre én, ha nem is ilyen hevesen reagáltam volna, de minimum mondtam volna, hogy "Elnézést, de nagyon sietünk, szóval legyen szíves tájékoztatni, hogy miért állítottak meg és, hogy egyáltalán fognak e velünk foglalkozni, vagy mi van!" vagy ilyesmi. De a párod reakciója mondjuk kicsit tényleg túlzás volt. Valószínűleg lesz még dolgotok a rendőrséggel, de szerintem ennyiért maximum egy kis irgumburgumot, meg max pénzbüntetést kaptok, legszélsőségesebb esetben bekerültök a nyilvántartásba...
2022. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg a párod szabs. feljelentést kap, beidézik, ahol 50-200ezer forint közötti bírságot fog kapni.
2022. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!