Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Láttam egy képet, azon egy...

Láttam egy képet, azon egy embert, akit keresnek a rendőrök. A kép nagyon halvány. Nem kivehető tisztán, de így is nagyon hasonlít valakire a személy, 90 százalèk hogy az, akire gondolok. Így ne tegyek bejelentést ?

Figyelt kérdés
Ha mégsem ő, abból bajom lehet ?

2022. szept. 16. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet bajod, névtelenül is tehetsz bejelentést a Telefontanúnál.
2022. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Véletlen félig hasznost nyomtam, zöldet akartam, bocsi.

Igen, de ha kötődik ,hogy én voltam, akkor az hamis vád talán ? Be is mutatkozhatok, nincs titkolnivalóm, csak nem tudom száz százalékra mondani, hogy az, akire gondolok.

2022. szept. 16. 14:45
 3/10 A kérdező kommentje:
* Kitudódik
2022. szept. 16. 14:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez semmiképp nem hamis vád. Ha a bűncselekmény, idején együtt söröztél vele, és ezt tudod, és úgy jelented fel, az lenne az. A bejelentésed úgysem bizonyít semmit, csak egy segítség. Ami vagy hasznos lesz, vagy nem, az már nem a te dolgod onnantól.
2022. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondjam, hogy feltételezem, hogy x.y lehet. Neki már korábban is voltak bűntettei. Lopás miatt keresnek valakit most.

Aki mást hatóság előtt bűncselekménnyel vádol..., így írja a net.

Nem tudom, mit tegyek, a hely is stimmel, ahol a lopás történt.

2022. szept. 16. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

"Aki mást hatóság előtt bűncselekménnyel vádol..., így írja a net."



De te nem vádolsz senkit bűncselekmènnyel! A rendőrség vádolja az embert lopással.



A tiéd maximum a "Valótlan bejelentés" tényállását valósíthatná meg akkor, ha random emberre ráhívod a rendőrt, hogy őt körözik, aztán mégsem. És mindezt persze te is tudod.


Nyugodtan tegyél bejelentést, akár névvel is.

Nem biztos hogy a rendőr azonnal ki fog menni, sőt, valószínűleg tuti hogy nem. Majd a KMB-s intézi ha ráér.


Emlékszem, ott voltam, amikor egy fiatal társaság odament a rendőrautóhoz es mondta a rendőrnek, hogy az a piros pólós ember körözve van valami bírság be nem fizetés miatt, menjen oda a rendőr, és vigye be!


A rendőrautóban viszont ott ült hátul a járőrtárs egy előállított személlyel, akit pont oda vittek akkor orvosi vizsgálatra ahol a társaság sétálgatott.

Mondta a srácnak a rendőr, hogy "jó-jó, köszi hogy szóltál, majd intézzük"


A srác viszont csak megfogta a visszapillantót, hogy "ember! Maga rendőr?! Ott a körözött és nem viszi el?!"

A rendőr meg pókerarccal lehámozta az ujjait a tükörről és megmondta, hogy akkor hívja fel a 112-t , ha nem tetszik neki, aztán majd ha lesz szabad járőr, majd esetleg kijönnek megnézni."


A srác még így sem fogta fel teljesen.


A hátsó ülésen meg kiabálni kezdett az előállított, hogy "ott vagyunk már?! Miért álltunk meg, mcdrive -ba megyünk, vagy mi?!"



Szóval jelentsd be, 112 vagy telefontanún keresztül és kész. Megadod a feltételezett tart helyét aztán majd lesz valami.

2022. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6. Ha nem értesz valamihez, inkább hallgass.


A rendőrség nev vádol senkit. Az ügyészség vádol.

2022. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*nem
2022. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7- es, és neked mi a vèlemènyed a kérdésemről ?
2022. szept. 16. 19:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó-jó, igazad van, most látom, szépen félreírtam.


Köszönöm a helyesbítést

2022. szept. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!