Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tudom hogy sokan nem fogják...

Tudom hogy sokan nem fogják elhinni, de alapos a gyanúm hogy megfigyel a rendőrség?

Figyelt kérdés
Nem tudok olyan konkrét dolgokat mondani ami alapján egyértelműen letudnám írni nektek hogy miből feltételezem mindezt. De vannak spró jelek amik erre utalnak, ezt nem tudom konkrétan megfogalmazni nektek, mert tényleg apró jel, és ezek az apró jelek gyanússá válnak egy idővel. Szomszéd beszolása is: írják hogy mikor megyek el (nem tudom kinek írják) 3 hetente jelentkeznem kell a rendőrségen egy ügyből kifolyólag, és tegnap egy rendőr meg egy másik valami nyomozó nyitott ajtót, ami fura volt mert általában egy rendőr nyit ajtót, és olyant hallottam tőle hogy ''ő az,, de hogy mire értette fogalmam nincs, nekem az jött le hogy őt kell majd figyelni jegyezd meg az arcát.... S a megérzései nem szoktak csalni. A környékünkön rengeteg a betöréses lopás, amihez nincs közöm. Gyanítom emiatt figyelhetnek meg. Múltkor egy LVN piros gépjármű követett, beszóltam a 112-re, és rá 3 perc múlva abba hagyta. Szóval ezek apró jelek, lehet nem jelent így nektek semmit, de nekem az egész szitu fura. Ja és nem lopás miatt van ugye, egészen más miatt. Ez már bírósági szakban van, lezárták a rendőrök a nyomozást, szerintem a sok lopások miatt a környéken, meg akarják fogni az illetőt, és engemet is számításba vesznek mint lehetséges elkövető. Köszönöm.

2022. okt. 2. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Állj le a cuccal
2022. okt. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem élek droggal, de köszi. Alkoholt sem iszom.
2022. okt. 2. 01:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos alapos igen. De sz@rd le nagyívben, hogy téged figyelnek. Tegyél úgy minntha nem figyelnének. Tudod, hogy te tiszta vagy és nincs mitől félned.
2022. okt. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Szóval amiket és ahogy leírtad, ezekből az következtethető ki, hogy biztos figyelnek, de mondom le kell sz@rni mert te tiszta vagy. Ha meg legközelebb rendőrrel találod szembe magad, röhögj a képébe.
2022. okt. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom azért figyelnek mert cgány vagy. Ahogy ez az írásodból is látszik
2022. okt. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A lopkodással is állj le
2022. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem lopkodok, és igen akkor nem csak nekem tűnt ez fel. Ja és nem vagyok cigány se!!


Vannak erre utaló jelek amit nem tudok leírni se mert olyan apró jelek amiket nem lehet megfogalmazni se. De aki lássa, annak is feltűnik.

2022. okt. 2. 12:19
 8/14 A kérdező kommentje:
És a megérzéseim soha nem csalnak
2022. okt. 2. 12:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Levike?
2022. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az ki?
2022. okt. 3. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!