Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetséges, hogy a debreceni...

Lehetséges, hogy a debreceni rendőrök poloskát helyeztek el a lakásomban amíg előzetesben csücsültem?

Figyelt kérdés
Nem régen szabadultam előzetesből, rablásért vtam bent, előfordulhat, hogy a sünök megfigyelnek a lakáson belülről hátha tervezek valamit?

2022. jan. 20. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen levike aki gyuluska,egy rendőr van a az ányad alatt,most is feszülten figyel.
2022. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az NNI levike névű akciócsoportja biztosan helyezett el poloskát a lakásodban, feltehetően az ügyészasszony kérésére.
2022. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen Levike, minden mozdulatodat figyelik
2022. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Hiányoztál Levike.
2022. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, amit láttál végigszaladni a padlón, az egy valódi poloska volt.
2022. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Fél órára nem nézek fel az oldalra, azt már itt is a következő agyalágyult.

Legalább lesz mit olvasnom estig.

2022. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

A sünök kintről figyelnek.

A rendőrök a lakásodban.


A fali konnektorok lyukaiba szoktak nanokamerát rakni. Villának a hegyével viszont ki tudod piszkálni.

2022. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Rablásért előzetesben, amiből kiengedtek.


Hm.


Nem érzed az ellentmondásokat?

2022. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Levike a CIA, a KGB és a TEK közös hadgyakorlat keretében figyel meg téged. Már állítottak is egy sátrat tele pénzzel csapdaként. Biden, Putyin és Orbán meg nézi a szobádban készült felvételeket és röhögnek rajtad, hogy nem tudsz róla, hogy megfigyelnek. De Levike túljár megint a rendőrök eszén!
2022. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Álljunk meg. Levike én vagyok.


Én ültem letartóztatásban 8 és fél hót, egy hete engedtek ki és nem rablásért, hanem lopások miatt. Van egy rablási ügyem ami folyamatba van még, de abban az elejétöl szabadlábon vagyok. Most, hogy a debreceni poffice lopási ügy miatt bent voltam, a rablási ügyemben, ami másik városban van, ráadásul nem is közölték a bv-vel, hogy ha már a debreceni lopási ügy miatt letartóztatásba vagyok, ha abból szabadulnék, maradjak a rablási ügy miatt bent. A rablási ügy miatt jelenleg is szabadlàbon vagyok, mint ahogy eddig is.


Valaki szórakozik tehát, mert èn vagyok Levike.


A kérdező tehát ellentmondásba keveredett.

2022. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!