Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi nyomozás eszközeirő...

Rendőrségi nyomozás eszközeiről milyen nyilvános információk állnak az emberek rendelkezésére?

Figyelt kérdés
Mit tud rólam a rendőrség? Mikor kérhetik ki pl. a böngészési előzményeimet? Egyáltalán hogyan épül fel egy nyomozás, milyen eszközökkel hajtják végre? Tudják, hogy "én írom ki ezt a kérdést"? Monitorozzák az emberek internetes tevékenységét? Hogyan nyomoznak pl. olyankor, ha érkezik egy bejelentés, hogy valaki marihuánát termeszt otthon? Egyből házkutatást tartanak vagy azt megelőzi valamilyen background-check? Honnan szerzi a rendőrség az infókat pl. arról, hogy valaki kábítószert termeszt a négy fal közt? Ezek mind bejelentésre mennek? Ilyenkor mindig az olvasható: "Xy helyen őrizetbe vett a rendőrség egy férfit/nőt, mert az udvarán/lakásában a gyanú szerint kábítószert tartalmazó kendert termesztett." Mit jelent az, hogy gyanú szerint? Mitől lesz a rendőrségnek valami gyanús? Mi kell ahhoz, hogy komolyan vegyenek egy bejelentést? Valakinek van esetleg valami pdf-e ami erről szól? Még ezernyi kérdésem lenne.

2022. nov. 7. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Leghasznosabb nyomozati eszköz a jó vastag telefonkönyv. A Taxi nevű filmben láthatod a szemléltetését használat közben.
2022. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindent tudnak rólad Gyula,mindent.
2022. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 DK-s ***** válasza:
63%

Nagyon tömör választ tudok adni:


Nyugodj bele, hogy Magyarországon jelenleg a rendőrség azt csinál amit akar, úgy ahogy akarja, neked meg esélyed sincs lázadni. Minden törvénytelen eszközre van kiskapu, amivel meg tudják magyarázni.

2022. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a debreceni vagy a szegedi rendőrség? Avagy te a Levike vagy a szegedi zaklató vagy?
2022. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 DK-s ***** válasza:
100%

#2-nek:


Ez nem Levike lesz. Túl választékos.

2022. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem Levike lesz. Túl választékos„



Lehet a börtönbe megnevelték.

2022. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 DK-s ***** válasza:
100%

#6-nak:


Nem hinném. Szoktam priviben dumálni vele, és ez a kérdező nem ő.

2022. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ne már srácok, ez egy vérkomoly kérdés :(
2022. nov. 7. 19:00
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
15 évig voltam rendőr bűnügyi vizsgáló, leszereltem 2021-ben, amikor már le lehetett szerelni. Nem mennék vissza. Én szívesen kitálalom neked a nyomozati kulisszatitkokat. Ezt nem tehettem míg kék voltam, mostmár megtehetem. De azért csak privátban.
2022. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Írtam privátban is!
2022. nov. 7. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!