Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ilyen embert miért ismerik...

Az ilyen embert miért ismerik a rendőrjárőrök is?

Figyelt kérdés
Ha egy ember régebben csinált folyamatosan bűncselekményeket, de megjavult, a bűnügyi nyomozók megismerték és szemmel tart(hat)ják. Azonban kiderül, hogy a járőrök is megismerik és azok is szemmeltart(hatják). A járőrök miért? A járőrök nem bűnügyesek, hanem közrendvédelmisek.

#járőr #Szemmeltartás
2022. nov. 10. 20:58
1 2
 1/16 Fsms ***** válasza:
100%
Levike, mit csináltál már megint?
2022. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
problémás embereket ismerik a rendőrök , levikét az ország összes járőre ismeri és megfigyeli
2022. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
"hashtag szemmeltartás" 🤣
2022. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Levike téged még a soproni nyomozó is ismer.
2022. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg mivel a fél várostól loptál már, (ráadásul gyerekektől is, akik nem tudnak úgy vigyázni magukra,) benne vagy a reggeli eligazításban.



Kivetítik a képedet, és azt mondják: "És, fiúk, ez itt Levike. Egy gusztustalan kis tolvaj, aki gyerekektől veszi el a kakaóscsigára szánt pénzt. Nézzétek a körme alá!"

2022. nov. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Levike, téged már Vas megyéből is ismernek :))
2022. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztonra mondom hogy pesten mindenképpen.
2022. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

A rendőrök ilyenkor szokták azt csinálni, hogy ha meglátnak, akkor automatikusan kapsz egy 50-es csekket valamire (köztisztasági, körültekintés nélkül mentél át az úton stb stb, valami akad), aztán előbb-utóbb majd annyi bírságod lesz, hogy se befizetni, se ledolgozni nem tudod, így marad az elzárás.

Az ilyen piti kis seggd*gasz bűnözőkkel, mint a Levike\Gyula, csak ezt lehet csinálni, így kell jogszerűen kiiktatni egy kicsit a forgalomból.


(A közrendvédelmi járőrnek ugyanúgy feladata a pl. közrend, közbiztonság védelme, határrend fenntartása, bűncselekmények elkövetésének megakadályozása, megelőzése. Nem kell hozzá bűnügyesnek lenni.)

2022. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8-as én is eljártam a magamét régen, m8nt sokvalaki. Loptam én is többször régebben és ezért elítélt is voltam. Idefigyelj 2017 tavaszán volt, hogy bementem egy helyre és végigtapogattam a ruhazsebeket és egy Columbia kabátban volt egy irattartó, meg egy pénztárca. Az irattartó fekete volt és egy fém rendörségi logó rajta, kihajtottam és nem police felirat volt hanem számsor, benne volt egy halvány kékes-zöldes kártya, amin rajta volt, hogy az állomány hivatásos tagja. Név is volt meg, hogy "örgy" és egy kopasz férfi rajta. Ő egy rendőr volt éppen, őrnagy. A pénztárcájában meg volt 55 ezer forint papírpénz, azt elhoztam, avagy rendőrtől loptam. Kamera nem volt. Gondolom, hogy ha másnap reggel bement melózni, a kollégájuknál megtette a feljelentést, de engem abban nem keresett senki soha.


7. Amúgy pesten 8s loptam régen az Angyalföldi sportközpontból.

2022. nov. 11. 20:18
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. Most dicsekedni jöttél, mekkora suttyó vagy?
2022. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!