Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrjárőr képzésre jelentkezés?

Rendőrjárőr képzésre jelentkezés?

Figyelt kérdés
Ha elektronikusan, email-ben küldöm el a jelentkezési lapot, akkor azt ki lehet tölteni gépen, vagy ki kell nyomtatni, kitölteni, aztán bescannelni (vagy befotózni) és úgy elküldeni?
2022. máj. 19. 11:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Plus még egy kérdés, hogy az életrajzot alá kell írni, a teljes önéletrajzot kézzel kell írni, vagy kinyomtatni és azt aláírni?
2022. máj. 19. 12:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ezek mind le vannak írva a letöltött dokumentumokban, vagy az iskola weboldalán.


Amikor anno én jelentkeztem (2 évesre), ott még mindent ki kellett nyomtatni, kézzel kitölteni\leírni, ahol kellett aláírás, ott alaírtam és visszaszkenneltem.

2022. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem találtam leírva, de szerintem akkor inkább kinyomtatom biztos ami biztos. Pláne, hogy a további lapokon látom, hogy úgy is a logikus, mert az orvosnak is ki kell töltenie néhány részt.
2022. máj. 19. 14:13
 4/9 anonim válasza:
Pszichológián milyen típusú feladatok voltak egy pár példát tudnál írni
2022. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kapitányság válogatja.

Valahol fogalmazást kell írni (grafológus kielemzi), valahol pieron teszt van (nem mindenhol), illetve figyelelem- és monotonitás teszt (számítógépes) van, + kompetencia.

Van egy rahedli kérdőív, pl. R**** és a legjobb, az a 480-as kérdéssor.

2022. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A végén pedig egy jó kis elbeszélgetés es kiértékelés a pszichológus által.
2022. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A részletes önéletrajzot pontokba szedve kell írni, mint pl egy munkára jelentkezésnél, csak a részeket jobban kifejteni, és pl még az általános iskolát is bele, vagy egy fogalmazás szerűen kell írni születésemtől minden lényegesebb dolgot?
2022. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az is le van írva.


Fogalmazásszerűen, kézzel kell írni, nem pedig vázlatosan, mint egy normál CV esetén.


"Xy hívnak, itt és ekkor születtem, jelenleg X helységen lakom.


Középiskolai tanulmányaim az XY iskolában végeztem ahol xy végzettséget szereztem.

Eddig XY helyen dolgoztam, mint xx. Stb stb "


tudjunk azért pár dolgot írni magunkról..

2022. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gépen nem jó? Ott be tudok vágni mellé képet, mert az is kell.

Nem találtam leírva semmit az önéletrajzról, csak azt, hogy részletes és fényképes, elérhetőségekkel együtt.

2022. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!