Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrjárőrnek érdemes jelentk...

Rendőrjárőrnek érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
26 évesen csak egy érettségivel nem igazán tudom mihez kezdjek az életemmel. Itt vidéken Hajdú-Biharban nagyon kevés a normális munkalehetőség. A családom vetette fel, hogy érdemes lenne rendőrnek állnom. Egyszer már jelentkeztem BV-hoz, csak az eü. vizsgálatok voltak már hátra, de rosszakat hallottam a munkáról, ezért otthagytam.

2022. szept. 11. 11:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2022. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Meg tudnád indokolni miért nem? Alacsony a munkabér? Vagy stresszes munka? Egy három műszakos gyártósori munkánál biztos nem lehet rosszabb szerintem.
2022. szept. 11. 11:58
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem semmi hogy hova süllyedt a rendőrszakma.ezek szerint tényleg csak azok jelentkeznek akiknek semmi más lehetőségük nincs.

Ha dolgozni akarsz akkor fogsz tudni dolgozni és pénzt keresni.a teljesség igénye nélkül:

[link]

2022. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3-as: Köszönöm a válaszod, de ezt leírhattad volna bunkózás nélkül is. Az csak téged minősít, hogy nem tudsz kulturáltan válaszolni egy kérdésre.


4-es: Köszönöm az ajánlatot, de saját zsebből most nem tudnám kifizetni a C+E kategóriát, PÁV-ot stb.-t. Az államilag támogatott OFA képzések pedig tudtommal már megszűntek.

2022. szept. 11. 12:11
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Egyik családtagom két éve rendőr. A fizetése volt már jócskán 300 ezer felett is. Igaz, hogy sokat mentek a határhoz több napra, de amikor napi szinten járt haza akkor sem 170 ezret kapott. Ha van hozzá kedved próbáld ki. Vannak lehetőséget rendőrségen belül, lehet tanulni, nem muszáj leragadni a járőr szinten. Sok sikert, ha belevágsz.
2022. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3%
Érdemes, mert másnap már te leszel COLUMBO😜
2022. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
7) mármint félszemű?
2022. szept. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Mielőtt belevágsz talán olvasd el Geri Tibor nyugdíjazott alezredes intő levelét.


[link]

2022. szept. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
G.T. levele bullshit.
2022. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha a rendőrjárőri szolgálat ellátásával kapcsolatban mindössze annyi a kérdésed, hogy "Rendőrjárőrnek érdemes jelentkezni?" - akkor a válasz egyértelműen a NEM.
2022. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!