Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok a 75 éves járóbott...

Mit szóltok a 75 éves járóbottal járó magyar bácsi lincseléséről?

Figyelt kérdés

Támadás kiváltó oka:

(k)átrányos helyzetűek megtámdaták mert leült a közelükbe a villamoson.



#bűnözés #ork #Díkmánok
2022. nov. 10. 23:29
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
#8 A régi jó dolgokból mára nem maradt semmi.:/
2022. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Adni kene munkát a csapatnak Szibériaban
2022. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég megtanultam: Nem kell semmit mondani, meg keménykedni velük. Amelyik csúnyán néz, azt arcba baxni viperával, oszt' jó napot! Bevált módszer.
2022. nov. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem azt mondtam, hogy nem az Orbán hibája, hanem azt mondtam, hogy nem csak az övé mert már Gyurcsány vagy még anno Antall József is tehetett volna valamit, hogy megakadályozza a cigányság növekedését.
2022. nov. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
#14 Pont Gyurcsány?Na jótól vártad...Kedvencei a cigányok.Az megvan, mikor Gyurcsány meg Neandermüller "én is cigány vagyok" táblát akasztott a nyakába?
2022. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
#15 (direkt így írtam, niedermüllerre utaltam...)
2022. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
58%

Most úgy csinálsz kérdező, mintha ilyen lények nem lettek volna 15 vagy 55 évvel ezelőtt is.

Az ilyen hírek láttán mindenkiben felmegy a pumpa, tök mindegy, hogy fideszes vagy dk-s, vagy holló rend párti.


Jelenleg 2022-ben nem tudsz velük mit kezdeni, ami beleférne a demokrácia meg polkorrektség meg a többi keretei közé.

2022. nov. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

☢️ #2

✅ TALÁN el kéne felejteni a liberálisok által használt "KITALÁLT" szót ("RASSZISTA")

✅ ÉS MÁRIS MEGLÁTOD A MEGOLDÁST !!!

✅ PONT AZ ILYEN MEGVEZETETT AGYMOSOTTAK MIATT NEM TUDJUK A PROBLÉMÁT MEGOLDANI, mert "szerintetek" : "EZ RASSZISTA, ÉS ÉS ÉS AZ ROSSZ"

2022. nov. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
83%

☢️ #4 ☢️ #2

"... nem lehet, mert rasszista." ????

MIVANNN ??? MIÉRT NEM LEHET ? MERT RASSZISTA ? ?? AZ MEG MILYEN INDOK ?

⛔️ NEM LEHET, mert "CSAK" ????

⛔️ NEM LEHET, mert "AZÉRT" ?

⛔️ MERT ? A NYUSZI SZŐRÖS ÉS NEM BOROTVÁLKOZIK ?


🚫 De igen lehet ! - csak ti már úgy lettetek programozva/agymosva hogy ezt gondoljátok...

2022. nov. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos amíg a nemzet fennmaradásától fontosabb az hogy ne legyünk rasszisták addig ne várjunk sokat. Ezekből az esetekből csak egyre több lesz, nem tudom hogy milyen szörnyűséget kellene tenniük ahhoz hogy végre kinyiljon a magyarok zsebében bicska. A kurucon kívül viszont sajnos a zsidó média le sem hozza ezeket a híreket, például nem tudom hányan tudják közületek hogy mezőhegyes cigányok gyilkoltak és égettek el egy magyart. A cigány a négernél meg az arabnál is százszor kártékonyabb fajta, még itt a civilizált európában is ivartalanították őket pár évtizeddel ezelőtt mivel olyan egy kártékony, agresszív faj. Aki szerint embertelenül fogalmazook böngésszen pár percet a kuruc cigánybűnözés rovatában. Hány magyar embert gyilkoltak már le ezek? Hány ember életét tették tönkre, keserítették meg? Mennyi megy el egy év alatt az államkasszából a segélyezésükre amit azzal hálálnak meg hogy teliszűlik az országot? A "kultúrájuk" és "stílusuk" olyan szinten toxikus, erőszakos, undort keltő hogy szó szerint egy perc is sok a jelenlétükben. Hogy a francba lehet az ilyenekkel toleránsnak lenni? És te vagy a sátán ha ezt fel mered hozni!
2022. nov. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!