Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A magyar rendőrség műholdakat...

A magyar rendőrség műholdakat is használ megfigyelésre?

Figyelt kérdés

Sajnos több rablásos ügyem volt már régebben es ezért meg vagyok mindenért gyanúsítva itt debrecenben.



A minap az udvaron voltam a testvéremel és éreztem hogy figyelnek,aztán amikor mentem a varosba is ülők a villamoson akkor éreztem hogy figyelnek ezért egy váratlan helyen leszáltam, tehát nem is uda akartam nenni és amikor leszáltam pár perc múlva jöttek a rendőrök kocsival és néztek engem.



Lehet hogy műholdakat hadználnak hogy nyomon kövessenek engem mert azt hiszik lopok?



[link]



Régen olvastam hogy a rendőrség használ müholdalt a kémejdésre,lehet e hogy engem is ilyennekel figyelnek meg a nyomozók?



2022. nov. 4. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Le vagy maradva, a rendőrség már több mint 20 műholdat lőtt fel, csak is a te megfigyelésedre.
2022. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen levike,a NASA és Elon Musk is azért lövi fel a műholdakat hogy a debreceni rendőrök téged figyeljenek 0-24.
2022. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Musk miattad vette meg a Twittert is. Ott fogja posztolgatni, merre jársz.
2022. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Több rablási ügyed van ?

50/F vagyok de még nem loptam el senkitől semmit ! Az élet velem se volt kegyes mert államigondozót volttam és onnan álltam fel !

Gondolom akkor nyomkövető vel élsz a bokádon .

2022. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Huba... No szóval. Egy kémműhold nem 2 forint, szóval nem hogy a rendőrségnek, de az országnak sincs sajátja. Sőt. Igazából 15-20 ország rendelkezik kb kémműholddal csak.
2022. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak téged, és csak miattad üzemeltetik, hisz igazi nagypályás bűnöző vagy. Ja nem.
2022. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gec csak ültessék már le ezt a majmot megint. Nem bírom már
2022. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sőt Gyula,az ügyészasszonyod is itt lóg fenn a Gyakorin, csak hogy téged megfigyeljen, hogy szeded-e a gyógyszereid.
2022. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem szedem a gyógyszert a doki azt mondta nem kötelező,és ha hized ha nem engem negyfigyel a rendőrség mióta kint vagyok.
2022. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok az igazi levike,ez egy imposztor.
2022. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!