Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ma napig jellemző a rendőrségr...

Ma napig jellemző a rendőrségre hogy az éjjeli randalírozókat akiket bevisznek "megverik"?

Figyelt kérdés
ha valaki nagyon értetlen és ellenszegülő, előfordulhat fizikai bántalmazás a hatóság részéről? olyan amit már nem lehet máshova sorolni minthogy direkt lever az illetőnek egy pofont pl.
2022. nov. 27. 22:50
1 2
 1/19 árokpart ***** válasza:
83%
Akit nem tudnak megfékezni és veszélyes önmagára és másokra nézve, azzal a világon mindenhol kényszerítő eszközöket alkalmaznak. A rendőrségről szóló törvény is foglalkozik részletesen a kényszerítő eszközök típúsával, módjával, annak rendeltetésszerű használatáról.
2022. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 árokpart ***** válasza:
89%
Most őszintén aki komolyabb droggal be van lőve és azt sem tudja, hogy hol van és tőrni-zúzni akar azzal hogyan kommunikálsz civilizáltan?
2022. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül öntudatlan drogosokra gondolok. volt egy estém régen amikor "csak" ittam és megrongáltam egy autót. azt az éjszakát a kapitányságon töltöttem. velem csak kiabáltak, megaláztak és fenyegettek. de tudok esetet akit bántalmaztak is
2022. nov. 27. 23:06
 4/19 Revolúcióbiológus ***** válasza:
74%
Nem fognak sem könnyű- sem pedig súlyos testi sértésben részesíteni. Egy pofonnal ha bemégy másnap a sebészetre, hogy a doki adjon látlelet arról, hogy téged felpofoztak ki fog nevetni.
2022. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 árokpart ***** válasza:
89%
Kérdező csodálkozol? Az nem fenyegetés, hogy ha azt mondták, hogy legközelebb nem úszod meg ennyivel, hanem akkor esetleg elzárnak? Az autó amit tönkretettél azért más megdolgozott ám, meg lehet, hogy a munkaeszköze és esetleg még ki sincsen teljesen fizetve. Neked "köszönhetően" meg lehet, hogy a bank vagy lízingcég egy összegben fogja kérni a tulajdonostól a vételárat, megszünteti a havi törlesztési lehetőségét, mert nem találja majd biztonságos ügyfélnek. Lehet, hogy egy család megélhetését tetted teljesen tönkre. A fejlett szabad nyugaton ezért simán benntartottak volna és az is lehet, hogy letartóztattak volna.
2022. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 árokpart ***** válasza:
90%
Nem biztos, hogy ha a tulaj kap rajta ennyivel megúszod ,sőt örülj neki, hogy inkább a rendőrök kaptak el.
2022. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
inkább fogalmazzunk úgy hogy lepatkányoztak, azt mondták bármi történik ma este az a nyakunkba lesz varrva, és az arcomba kiabáltak hogy ő is ott él és ha az ő autójával csináltam volna nem úsznám meg ennyivel:)
2022. nov. 27. 23:28
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Bakker, ha az én autómat rongáltad volna meg és elkaplak közben.... - és azt hiszem, sok autótulajdonos gondol hasonlókat erről.

6-osnak igaza van, örülj neki, hogy a rendőrök és nem az autó tulajdonosa kapott el.

2022. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
az volt a hatalmas vétkem hogy letörtem egy fél pár ablaktörlőlapátot. rendeztük a tulajjal, ő volt a történetben a legnormálisabb. de nagyon meghurcoltak érte
2022. nov. 27. 23:31
 10/19 árokpart ***** válasza:
81%
Kérdező! Miért csodálkozol ha egy ilyen tettel ingerültséget váltasz ki a rendőrökből. Ők is emebrek, az ő autójuk és éppen lehetett volna . Ha te nem egy normális civilizált ember vagy, akkor hogyan várod el, hogy rendesen viselkedjenek veled. Miért őszintén normális ember autókat rongálgat? Megérdemelted, hogy egy kicsit rád ijesztettek.
2022. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!