Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit sztok ehhez, hogy rögtön...

Mit sztok ehhez, hogy rögtön megbilincselték a mozdonyvezetőt?

Figyelt kérdés

1994 dec. 2-án a 613-as számú gyorsvonat (tudom, mert vasútbuzulls vagyok XD), Szajolban kisiklott, a váltókezelö, tolatásvezető emberi mulasztás miatt, ahol nem a mozdonyvezető volt a hibás, ugyanis neki szabad zöld jelzés volt egyenesen, így meg volt engedve, hogy 112 km-es nagyobb sebességgel áthaladjon az állomáson. Az előbb említett dolgozók nem győződtek meg arról, hogy a 613-as gyorsvonatnak egyenesen áll e az útja, és úgy állították be a szabad zöld jelzést, hogy a váltó kitéröben volt és ezzel ők hibáztak. A vonat a szépen odaérkezett és a mozdony, és az első kocsi nem siklott, keresztülhaladt, a többi siklott és brutál tragedia lett. Majd a mozdony megàllt vele az első kocsival.


Ahogy a hatóságok kiértek, a rendőrök egyből megbilincselték a mozdonyvezetőt, hogy nehogy eltüntessen valami nyomot, pl. a regisztrátum-km/h óra szalagot. Laikusoknak mondom, hogy ez olyan mint a repülőkben a fekete doboz.


Én értek a vasúthoz, mert gyakran utazom is azon a vasútvonalon, sok mozdonyvezető ismerősöm/barátom van. Egyébként az akkori mozdonyvezetö màr nyugdíjas.


Megis, miért bilincseltek meg a rendőrök akkor egyböl.a mozdonyvezetőt?


Az nem indok, hogy nehogy eltüntessen valamit.



2022. dec. 11. 19:28
 1/9 A kérdező kommentje:
*szóltok
2022. dec. 11. 19:29
 2/9 MDaniel98 ***** válasza:
95%
Annyira nem ráz meg.
2022. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Most mi ezzel mit kezdjünk? Tegyél panaszt a rendőrségen!
2022. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Így van xd, menj a rendőrségre.
2022. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Elsőre ki tudta volna, hogy ki volt a hibás.

A káoszban azonnal össze kellett fogdosni, és őrizet alá venni a szereplőket, nehogy eltüntessenek valami nyomot.

Biztos megvan rá a törvény, hogy ilyenkor mit lehet alkalmazni.

Sehol nincs olyan, hogy a szereplők közül valakit az útjára bocsátanak rögtön.

2022. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Mivel diktatúra van!


Az előző válaszadók szerintem szeretnének sittre menni valami látens hajlamaik végett lásd:


"Elsőre ki tudta volna, hogy ki volt a hibás."

2022. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják hogy a kormány nem a mozdonyvezető kezében van hanem a váltókezelőében. ez van.
2022. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Akik lepontozták a 6-ost, biztos hogy szivesen lennének előzetesben ártatlanként! Hajrá!
2022. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
57%

"Én értek a vasúthoz, mert gyakran utazom is azon a vasútvonalon, sok mozdonyvezető ismerősöm/barátom van."

Ezen most jót röhögtem... :-D Barátom, Te csak szeretnél érteni hozzá, ha értenél hozzá, nem írnál ilyet: egyenesen áll az útja...

2022. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!