Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Margitsziget manapság is...

A Margitsziget manapság is veszélyes hely?

Figyelt kérdés
10-15 évvel ezelőtt ugye sok rossz hír, pletyka volt körülötte(szervkereskedők stb.) Manapság is ilyen veszélyes, vagy most már jobban felügyelve van a hely?

2022. dec. 24. 20:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nem lehet, hogy inkább a Népligettel kevered? Bár szervkereskedők ott sincsenek, "csak" drogosok és prostik.
2023. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem javult a közbiztonság, hála a kameráknak.
2023. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Éjjel is sok ott a bulizó, csak a bokorba nem érdemes egyedül vagy önvédelmi eszköz nélkül menni.
2023. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Elég veszélyes hely mint minden sokat látogatott de elbújásra is alkalmas hely. Nyomtalanul és nagyon rejtélyesen eltűnt ott egy fiatal sok éve, szegény családja azóta is keresi. Ackermann Dávid a neve. lehet emlékeznek még sokan az ügyre.
márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#14 Azon az eseten én is nagyon sokat kattogtam már. Hiteles tanúvallomások szerint félmeztelenül, zavart állapotban járkált a szigeten fel-alá a késő esti órákban. A legvalószínűbb, hogy sajnos beleesett a Dunába.
ápr. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
nem egy életbiztosítás
ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg előfordulnak ott sátánisták néha éjszaka, de rendszeresen járok oda éjjel nappal és nem tűnt fel, hogy veszélyes lenne.
ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én meg arra tippeltem a Hajógyári szigettel lehet valami összekeverés. Hát a Margit szigetről annyit, hogy éjjeli alvó helynek elég sok csöves használja de, hogy melyik részeit azt nem tudom
máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Holnap elég veszélyes lesz... valami fosztogató banda tervez oda felvonulást az állítólagos béke jegyében.
máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ja tényleg remélem lesz ingyen sör meg ilyenek ha már megzavarják a délutáni sziesztámat majd...
máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!