Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki felhívja a rendőrség...

Ha valaki felhívja a rendőrséget, de nem szól bele, mert nincs rá lehetősége, akkor is kimennek a rendőrök, vagy nem mert azt hiszik, hogy telefonbetyárok szórakoznak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 21:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Leüt - vár - leüt - vár - leüt - leüt és már csörög is a 112.

De ha ezt ütöd:

leüt-leüt-leüt-leüt-leüt-leüt-leüt-leüt-leüt-leüt vár leüt-leüt-leüt-leüt-leüt-leüt vár-t ütsz, akkor kapsz 06 tárcsahangot.

De ha véletlenül ezt ütöd, hogy:

leüt vár leüt-leüt-leüt-leüt-leüt-leüt-leüt-leüt-leüt-leüt vár leüt-leüt-leüt-leüt akkor meg "tiszta véletlenül" a mentőknél fog kicsörögni :)

2010. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Első 22:11. Ne mobiltelefonra gondolj, hanem hagyományos vezetékes telefonra. Az a gomb, ami benyomódik, ha lerakod a kagylót a helyére.
2010. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
No, és ki jött ki hozzád?
2010. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a kisgyerek hívta fel a rendőrséget pár éve a mobilomról véletlenül. Én hallottam, hogy szól a telefonban egy hang, hogy "... kapitányság". Kinyomtam gyorsan, egy szót se szóltunk bele. Senki se jött ki.
2010. okt. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
92%

kb 12 évesek voltunk a barátnőmmel amikor egy mobilról a barátnőm felhívta a rendőrséget, hogy az milyen jó vicc...

kinyomtuk gyorsan. kb fél perc múlva csörgött a telefon, hogy ne szórakozzunk a mobillal :D

2010. okt. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
mobilt visszahívnak ha nem szolsz bele utcai telefonhoz kimennek mert azt sokal egyszerűbb lenyomozni h honnan érkezett a hívás a vezetékes meg határeset de szerintem ottis visszahívnak...mobilt a legnehezebb lenyomozni a helyzetét vezetékes telonál meg utcai fülkénél ha megvan a szám csak adatbázisbol kikeresik a címet és kész
2010. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

"Kedves 22:11, a kedvedért kimentem, szabálytalan impulzusokat pötyögtem és a segélyhívó központ jelentkezett be. Ha nem hiszed, járj utána."


Mert azt tárcsáztad te bugyuta. Azzal az általatok lerakásérzékelőnek nevezett billentyűvel, ugyanúgy kell tárcsázni mint a hagyományos kerek tárcsával. A szám visszaforgási idejéig kell rezgetni. De ebből nem értem miért következik, hogy automatikusan a segélyhívót adja. Azt a számot adja amit tárcsázol. Szép is lenne ha minden létező számon a segélyhívó jelentkezne. Sőt akkor a tárcsa, vagy billentyűzet is fölösleges lenne a készüléken, visszatérnénk a hagyományos telefonközpontos rendszerhez ahol kezelőkisasszony kapcsol.

2010. okt. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

hát ilyenkor az eljárás az lenne hogy az ezért felelős személy a rendőrségen kérdéseket tesz fel hogy, bajban van? életveszélyben van? van valaki más is ott? fegyveres fenyegetés van? és akkor te meg nyomod a gombot 1et ha igen 2-t ha nem...vagy valami más alapján amit a személy meghatároz, a mobiltelefonodat meg a mai világba gyerekjáték lenyomozni és ki kéne hogy mennyenek.

valóságba persze lerakják a telefont mondván hogy telefonbetyár

2010. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
Én amikor hívtam őket és BELESZÓLTAM!, akkor sem jöttek ki!Ez tényleg nem Amerika és soha nem is lesz, sajnos.Kirabolják a boltot, de még én menjek be, tegyünk feljelentést és akkor majd megnézik, h mit tehetnek.Részemről bekaphatják ezentúl.
2010. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!