Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem nekik vagy csak szórakoznak?

Figyelt kérdés
Tehát az van,hogy 15 éves lány vagyok,nem voltam fent facebookon,nem is mentem nagyon sehova,de egy hónapja felmentem,azóta jelölgetnek jobbnál jobb pasik (nincs provokatív képem),meg egyszer elmentem szórakozni barátokkal,másnap már öten bejelöltek,meg írtak,hogy láttak,meg,hogy aranyos vagyok.Barátnőim elvannak,hogy nem kell nyafognom lesz barátom meg sok fiúnak tetszek,akik a barátnőim haverjai,de ők mind idősebbek.És csak az idősebbek irnak nekem,miért?Csak arra,vagy lehetséges,hogy tetszem nekik? 15/L
2011. szept. 3. 21:57
 1/5 A kérdező kommentje:
xD birom mikor ezt irja valaki!Még nem unjátok?
2011. szept. 3. 21:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel nekik, csak nem merik személyesen bevallani.
2011. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát lehet...de én 15 vagyok,a fiuk meg 18,19 évesek szóval...lehet,hogy olyanok...
2011. szept. 3. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én valószínűbbnek találom, hogy tetszel nekik, bár ha ennyi idősek, lehet hogy tényleg csak AZT akarják..(2. voltam)
2011. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

15 vagy, árasztod ,agadból a szexualitást. Erre minden kan felfigyel...a korodbeliek is, csak azok nem mernek írni, mert nyafkák...félénkek...

az idősebbek meg már tapasztaltak, és tudják mi kell a csajsziknak..:P

én a helyedbe egyikre sem válaszolnék, és csak azt jelölném vissza akit ismerek, és talán annk írnék vissza valamit...

de így ismeretlenként meg a faxom ,legyen akármilyen jó pasi is nem levelezgetnék, meg barátkoznék senkivel sem,

2011. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!