Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szórakoznak az Echo...

Mit szórakoznak az Echo TV-sek a UPC elleni bojkottjukkal?

Figyelt kérdés
Ha egyszer nem néz senki egy csatornát, akkor nyilván kiveszik a csomagból, mert a UPC egy profitorientált cég, és nem fog szívjóságból támogatni egy adót. A helyükben most a digitális csomagból is kivenném, ne szórakozzanak már. Nevetséges.
2011. márc. 20. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Miden csatornánál vannak olyan emberek,akik azt hiszik,hogy az ő csatornájuk a legjobb,és igen az Echo Tv-t szinte senki és szinte soha nem is nézik.

Én nagy ritkán szoktam belenézni amikor olyan van ami érdekel.

2011. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Legutóbb néztem bele egy műsorba, de annyira felidegesített az a tömény hülyeség és agymosó szar, hogy 5 perc után el kellett kapcsolnom. Borzalom, és akkor még verik is magukat, hogy a nem tudom hány tucat nézőjével bojkottál. Tessék megvenni a drágább csomagot, ha rétegműsor kell.
2011. márc. 20. 20:21
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Sok embernek az ECHO Tv tetszik, míg másnak az ATV, a harmadiknak az RTL Klub stb.
2011. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Én rohadtul örülnék, ha végre levennék a műsorról a PR-Telecom-nál is az EchoTv-t és (főleg) a Pax Tv-t. Csak foglalják a helyet, a két kedvencemet leszedték helyettük, a Viasat History-t és az MTV-t.
2011. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már vártam, ki hozza fel az RTL Klubot. A különbség, hogy azt napi szinten kétmillióan nézik, az Echo-t meg nem is tudom hányszázan.
2011. márc. 20. 20:26
 6/14 anonim válasza:
30%

Mint mindenhol itt is a politika játszik közre. Nem igazán szeretnék belefolyni a témába,mert nem idegesítem ilyeneken magam,de a véleményem elmondom.

A különbség az az,hogy az rtl klub egy szánalmas népbutító fo.tenger. Nem vagyok az a túlságosan nemzeti érzésű ember, de a pofám szakadt le,hogy március 15-én A hazafit adták le (amerikai függ.). Egy szenny,gyűjti maga elé a birkacsordát,igyekszik elbutítani akit csak lehet. Valóvilág,győzike show, meg "brutálisan feldarabolta" stílusú hírek...ez kell a népnek. Hát gratulálok. Akkor már inkább az Echo tv amit szintén nem igazán nézek, de gondoljatok bele, miért akarják a néptől elvenni. Mert esetleg kimond olyan dolgokat, ami gondolkodásra ösztönzi az embert,nem csak annyi a dolga hogy vakarja a seggét a fókusz közben.

2011. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Bakker, ne hasonlítsuk már az Echo TV-t az RTL Klubhoz, mert az olyan lenne, mintha Nagyatádot hasonlítanánk New Yorkhoz.


Azért vették le az Echo TV-t, mert kevesen nézik, és nem azért, mert olyan agymosó hülyeségeket (pontosítok hazugságokat) mondanak, hogy normális ember nem nézi.

Az RTL sem azért van bent a csomagban, mert "agybutító" műsorokat ad, hanem mert rengetegen nézik.

2011. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Azért vették le az Echo TV-t, mert kevesen nézik, "


Ez itt a lényeg, annak ellenére, hogy a mondat másik fele is igaz.

2011. márc. 20. 20:53
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
National Geographic,Comedi Central,Mezzo,DunaTV,Animal Planet,Atv ... nagyából ennyi ,amit nézek! Amiket nagyon nem szeretek: echo tv,hírtv,Budapest tv,retekklub,tv2!!!
2011. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
az echo a legalja a csatornáknak,csoda egyáltalán hogy ilyen szennyre igény van,a UPC helyében ki is zárnám a csomagból
2011. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!