Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem tűzjátékozhatok ott ahol...

Nem tűzjátékozhatok ott ahol akarok? Megfenyegették a családom, ha most bemegyek a rendőrségre, akkor az elkövető a szilvesztert a fogdán tölti?

Figyelt kérdés

Lementünk a ház elé tűzijátékozni, és van egy ilyen mini betonsáv közvetlen az ablakok alatt, ezért onnan indítottuk őket, szimpla ilyen gyenge tűzijátékokról beszélünk, kb a legolcsóbbról, nem hiszem, hogy bárkit is zavart volna, bár tény, hogy pár emelet magasra fellőttük.


Erre lejött az első emeleten lévő lakos, és egyből ordítva kért minket számon, hogy hogy lehetünk ennyire fogyatékosok, hogy az ablak alatt tűzjátékozunk közvetlen, egy szigetelt panel előtt, hogy esetleg megakarjuk gyújtani a panelt, vagy csak szimplán tényleg ennyire fogyatékosok vagyunk, vagy esetleg nem elég nagy a város, hogy más helyet találjunk magunknak?


Itt elkezdődött egy veszekedés a párom és a csávó között, erre a csávó megragadta a párom nyakát és a falhoz nyomta és azt mondta, ha ennyire csillagokat akar látni, Ő most itt helybe úgy állkapcson veri, hogy egy hétig csillagokat fog látni.


A kislányunk közben elkezdett ezen sírni, hogy bántják az apját, mondtam, hogy rendőrt hívok, Ő meg hogy nyugodtan, itt megvárja velünk.


Végül mivel mi vagyok az okosabbak elmentünk, de a kislányom azóta nagyon fél és maga alatt van, kezdek azon lenni, hogy nem hagyom ennyibe az egészet, és bemegyek a rendőrségre.


Ha ezt így elmondom ott is, az megállja a helyét?


2022. dec. 30. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Azóta sem találtatok más helyet vagy mi??


Igaza volt a szomszédnak úgy látszik...

2022. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy indult az egész, hogy ti szabályt sértettetek, mert jelenleg nem megengedett a tűzijáték. Ha a rendőr kiment volna, titeket, "okosabbakat" bírságolt volna meg.

Ahhoz meg külön gratulálok, hogy a lányotokat erre tanítjátok! Talán tanulni kellett volna szülés helyett...

2022. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Lakóház 5 méteres körzetén belül nem tüzijátékozhatsz.

Ha ez nem teljesül, akkor dugulj el, mielőtt sittre vágnak.

2022. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Uram jó ég...Ilyen buta emberek mint ti, minek szaporodnak?Szégyellhetitek magatokat, két hülye!Erre tanítjátok a gyereket?

Szerintem mindketten megérdemeltek 1-1 pofont.

2022. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezekszerint felnőtt ember vagy, ha párod, gyereked van, nem egy hülyegyerk vagy, hanem egy hülye felnőtt.


Az 1,2 kagegóriás tűzijátékokat egész évben meg lehet vásárolni és fel lehet használni. Viszont csak magánterületen szabad felhasználni. Csak decembef 31-én este 6 órától január 1. reggel 6 óráig lehet közterületen használni. Ekkor a 3. kategóriàsat is lehet közterületen.


Te közterületen használtad, és nem szilveszter éjjelén. Első feketepont. Második feketepont, hogy ráadásul panel közelében használtad. Ha bemész a rendőrségre, ezt is mondd el.


Én is lementem volna, ha a mi panelünk előtt lövöd fel és úgy megruháztalak volna, hogy csak na. Ha még lett volna nálad tűzijáték, azt meg meggyújtottam volna és hozzàdbsztam volna, mindezt a párod, lányod előtt hülyegyerek. Ja nem, hülyefelnőtt.


Aztán vállaltam volna, ha elővesznek testisértésért.

2022. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező, házhoz jöttél a lóf....ért :D
2022. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 qkker1 ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem szívószállal kell enned, nálam nem úsztad volna meg!
2022. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit szóltál volna hozzá kérdező, ha véletlen beesik a tűzijáték valaki erkélyére/nyitott ablakába, esetleg tényleg tüzet okoz.

Esetleg pont akkor hajol ki az ablakon és az arcába kapja...

Borzasztóan felelőtlenek vagytok.

Egyébkent nem, nem ott tűzijátékozol, ahol akarsz.

Még dohányozni sem lehet akárhol.

2022. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Hagyjátok már a kérdezőt. Nyílván egy piszkos rhadt cigány.
2022. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Rövid válasz: nem, nem tűzijátékozhatsz ott, ahol akarsz. Ti jobb, ha egyáltalán nem tűzijátékoztok sehol, amennyi eszetek van. Talán annyi haszna volt, hogy a lányotok nem akar majd tűzzel játszani innentől.
2022. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!