Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A középkorú férfiaknak akik...

A középkorú férfiaknak akik 18 év alatti tini lányokat zaklatnak a diszkókban hogyan nincsen egyetlen rendőrségi ügye sem?

Figyelt kérdés

Nem egy ilyet ismerek, elég ronda is, nem nagyon van pénze sem, van egy romhalmaz kocsija és azzal furikázza a tini csajokat... és nincs rendőrségi ügye, nem zavarja a szülőket, gyámügyet meg senkit.


Én meg egy 28 éves srác vagyok és ha már csak ránézek egy nőre már szalad is a rendőrségre és a szegedi rendőrök már törik is rám az ajtót és visznek is el zaklatás miatt...


Hogyan működik ez a világ? Mi lehet velem a probléma?


2022. dec. 31. 07:51
1 2
 11/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"ha már csak ránézek egy nőre már szalad is a rendőrségre és a szegedi rendőrök már törik is rám az ajtót"


Ne verd a farkad, miközben nézed őket...

2022. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tisztázzuk le, hogy mi a zaklatás és mi nem az. Az nem zaklatás, ha egy nő ronda férfival van, akkor se, ha 100 ból 80 ember szerint ronda. De az se zaklatás, ha leszílít egy csajt. Tudod te mi a zaklatás? Onnan kezdődik, ha megfogja kéretlenül a seggét, de bár nem szép dolog, de egy seggrepacsi/megfogás azért nem őrülten nagy bűncselekmény. Az már az lenne, ha erőszakosan aktusra kényszeríteé egy erdőben.
2022. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Ezt magyarázd el a szegedieknek is!

2022. dec. 31. 18:04
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem lokalizációtol független, hogy kinek mi a zaklatás. Rendőrséggel fenyegetőzni könnyű és hatásos.

Nekem már az is zaklatás volt mikor egy 50-60 éves faszi konkrétan bámult és direkt mellém ült mikor ünneplőbe voltam. Nem néha, néha odapillantott hanem a farkát kezdte el markolászni gatyán keresztül. Hozzám nem ért, az igaz. De ez szerintem már súrolta a szexuális zaklatás fogalmát.

2022. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hát itt Szegeden a zaklatás bűncselekményét konkrétan csak 1 ember követi el, én!


Bárki más azt csinálhat amit akar, ha én barátkozni akarok vkivel, én egyből zaklatok Mindenkit!


Aztán csodálkoznak, hogy ha egyszet megkéselek vkit Szegeden az utcán!

2023. jan. 1. 05:48
 16/20 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, ezt a konzekvenciát milyen tapasztalatokból szűrted le.


"Aztán csodálkoznak, hogy ha egyszet megkéselek vkit Szegeden az utcán!"


Egyébként, ha ez a frusztrált keserűség mindannaposan sugárzik belőled, akkor lehet, hogy ijesztőnek találnak. Márpedig ha félnek tőled, akkor már azt is zaklatásnak veszik, ha hozol egy sörz a retróban.

2023. jan. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem járok Discoba, kivel mennék? :'(
2023. jan. 1. 11:08
 18/20 anonim ***** válasza:
De szerintem a lényeget értetted.
2023. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Micimacko67 ***** válasza:
Kérdező, tudod az a nem mindegy, hogy hogyan szeretnél "barátkozni"...Nem biztos, hogy tisztában vagy a fogalmakkal!
2023. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A szegedi?! Full elmebeteg. Szakvéleménye van róla. Gyógyszereit nem szedi. Egyszer lemegyek biztos megboritom hogy álljon már le a zaklatással
2023. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!