Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet kapni gyakorló gázspray-t?

Béem kérdése:

Lehet kapni gyakorló gázspray-t?

Figyelt kérdés
Egyszer Csehországban találkoztam vele, valami vacak ízű vízzel volt megtöltve, itthon lehet/hol lehet ilyet kapni? Köszönöm!

2023. jan. 6. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Én először ott nézném meg ahol árulnak gázsprayt-vadászboltban.
2023. jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez logikus, lustaságból kérdezem meg itt előbb, hogy ne menjek el hiába boltba. :-)
2023. jan. 6. 09:32
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Vegyél igazit, az úgy valósághűbb!


(Komolyan, én is kaptam már az arcomba, direkt kipróbálam. Azóta tudom, hogy nekem mennyire kell figyelnem a távolságra, szembeszélre stb. Ilyeneket azért jó megtapasztalni, mert onnantól 1.: Ismered a hatását, tudod mit vált ki

2.: Taktikai szempontból tisztában vagy a saját lehetőségeiddel, vagy korlátaiddal.


Bármelyik vadász- vagy katonai boltban kaphatsz sprét, de csak személyesen veheted át, nem postázható.

2023. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Én még wish-ről rendeltem kínai paprika sprayt,mert cuki aranyos,pici a flakon,mint egy rúzs.Nem kellett kipróbálni,ahogy kibontottam,levettem a kupakot egy kevés cucc kiszabadult-kínai...-taknyom,könnyem folyt fél órán keresztül...
2023. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki segíteni akar, de az eddigi válaszok hasztalanok. Kimondottan szituációs gyakorlásra keresek ilyen eszközt (tehát tudom, hogy mit akarok, ezzel kapcsolatban nem kértem segítséget), ahol újra- és újra elismételjük a lépéseket.
2023. jan. 6. 10:08
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Akkor kérdező, vegyél sótartót a kezedbe és nyomogasd a hüvelykujjaddal a sószóró tetejét.
2023. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind tisztában vagyunk vele hogy nem a kérdésedre válaszoltunk...:)
2023. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok, Zsoni! :-D
2023. jan. 6. 10:43
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem akarsz telefonálni, irhatsz e-mailt is a boltoknak.
2023. jan. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!