Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lenne értelme ennyi idő után...

Lenne értelme ennyi idő után névtelenül bejelenteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél éve dolgoztam egy boltban, ahova egy időben egy csapat srác rendszeresen bejárkált parfümmel fújkálni minket (eladókat). Annyit tudni kell, hogy csak nők dolgoznak ott. Kerültük őket mindig, végül többet nem jöttek. Időközben teljesen más vonalról kiderült az egyik (férfi) főnökről hogy perverz, fotózza a csajokat és pedo vágyai vannak, fel is mondtam.

Nemrég kerültem egy olyan munkahelyre ami a fent említett boltnak a szegmensén belül van, így voltak ott olyan kollégák akik dolgoztak már ugyanabban a boltban. Nagyon para történeteket meséltek a volt főnökömről és utólag teljesen biztos vagyok benne, hogy ő küldte a fújkálós embereket anno, mert meg akart minket szoktatni vele, hogy egyszer majd partidrogot adjon nekik és elkábítsanak valakit, és a főnököm, vagy valaki akit megkér a beteg vágyait megcsinálhassa valamelyikünkön és lefotózza neki.

Ilyesmit bizonyíték nélkül lenne értelme évek elteltével bejelenteni? Akik ott dolgoznak szerintem tudják hogy beteg a főni de nem tesznek semmit.



2023. febr. 5. 05:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a zagyvaság?!
2023. febr. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? Nem szeded a gyógyszereid?
2023. febr. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 qkker1 ***** válasza:
100%
Hajnali fél hatkor még a partidrog hatása alatt vagy?
2023. febr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a pszichiáterednél kell jelezni ezt a problémát.
2023. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok de mégis mi ebben a hihetetlen vagy zagyvaság?
2023. febr. 5. 16:17
 6/8 qkker1 ***** válasza:
100%
Az egész firkálmányod.
2023. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Én értem mit akarsz kihozni, belőle. A két dolog nem biztos hogy összefügg, nem hinném, hogy ő küldte a fújkálós embereket, ezt a következtetést valószínű, csak te vonod le.

A feljelentést akkor kellett volna tenni, amikor ez az eset történt..

2023. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg.
2023. febr. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!