Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van értelme ilyesmit névtelenü...

Van értelme ilyesmit névtelenül bejelenteni? Foglalkoznának vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Részmunkában dolgozom egy elég forgalmas boltban február eleje óta. A tulajdonoshoz több bolt is tartozik. Csak lányok dolgoznak mindegyikben, mind 20-as és 30-as korosztály.

Eddig 5 alkalommal voltam és mindig feltűnt, hogy az öltözőnkben furcsa a füstjelző, szokatlanul néz ki illetve teljesen a sarokba van téve. Ezt megemlítettem egy lánynak aki elviccelte, aztán később odajött egy másik új lány aki előttem kicsivel kezdett, hogy elvileg volt régen ebből gyanakvás, mert egy lány a wc-ben (az öltözőből nyílik) nyitott ajtónál kontaktlencsét cserélt és a tulaj később azzal jött, hogy a munkaidejét kontaktlencsézéssel tölti hátul, amiről nem kellett volna tudnia mert eleve azt sem tudta, hogy kontaktot hord.

Mindent összevetve, kicsit már ismervén a tulajt is, hogy milyen, én kezdek meggyőződni arról, hogy az öltöző be van kamerázva. Viszont megvan a minimális esélye azért, hogy mi van, ha mégsem.

Az elsődleges kérdésem az lenne, ilyesmit érdemes-e egyáltalán bejelenteni, foglalkoznak-e ilyennel ha egyébként elég jól menő bolt? Illetve ha tévedek (kívánom, hogy így legyen) akkor lenne következménye annak, hogy félrevezető feljelentést tettem?



2022. febr. 21. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nevtelenul bejelenteni? :)
2022. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam magától értetődő, de a rendőrségen... :)
2022. febr. 21. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy fényképet arról a tűzjelzőről, és kérdezz meg egy munkavédelmist, vagy keress rá kép alapján, és ha kamerát kapsz eredménynek, akkor meg is van a válasz.

De ide is feltöltheted, és tuti megmondja valaki hozzáértő.

2022. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

2-es!

Nem magatol ertetodo, hiszen egy normalis ember felvallalja magat es nem nevtelenul tesz bejelentest, pontosan azert, hogy komolyan vegyek.

Nevtelenul a 'gerinctelen' emberek szoktak jelenthetni ... es nem is veszik komolyan oket.

Nekem ez a magatol ertetendo :)

2022. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez van nálunk a wc-ben: [link]


Utolsó, fejezd már be kérlek. Nyilván egy ilyen elmebeteg embernél, aki egy generációval idősebb nálam, és ilyen agybeteg nem fogom névvel bejelenteni az ügyet...

2022. febr. 21. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, jelents be.
2022. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!