Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem lehetett volna a nyomozóba...

Nem lehetett volna a nyomozóban annyi, hogy nem veszi el az összes pénzemet?

Figyelt kérdés
A multkor két üggyel meggyanúsítottak és a kár miatt lefoglalták az össz pénzem. Volt nálam 556 ezer forint. Amiket elkövettem, az összesen 85 ezer kár. A gyanúsítás végén kérdeztem, hogy pontosan mennyi pénzt foglal le, azt mondta, hogy az összeset, ugyanis nem tudjuk, hogy honnan lophatott még itt Kisújon, amit nem mondott el. Úgy könyörögtem ki pár tízezret és mondta, hogy 36 ezer forintot tud adni. Értitek, még a saját pénzemért én könyörgök. Faxa. Oké a 85 rugó az nem az enyém volt, azt lenyúltam, de a többi az enyém. Nem lehetett volna a nyomozóban annyi emberiség, hogy csak 85 ezret foglal le és azt mondja, hogy a többi a magáé, mármint az enyém?

2023. febr. 12. 14:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda borzalmas történet.Még taxira sem adott pénzt a nyomozó Levike?
2023. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nem. A nyomozó ha lágyszívű lenne, akkor nem lenne már nyomozó...mindenki megszopatná, még te is.
2023. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#1 xd Nem járok taxival, mert az egy vagyonba kerül. Vonattal járok más városba, Debrecenen belül pedig dkv-val (busz, troli, villamos).
2023. febr. 12. 14:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a levike régebben olyasmiről papolt, hogy akinél sok pénz van, az gazdag, attól nyugodtan lehet lopni. Ha levike saját pénze, akkor nem tökmind1, hogy visszakapja-e? Ha nem saját, akkor milyen jogon kéri vissza?
2023. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szegény tolvaj! Loptál és az a csúnya nyomozó elvette a pénzedet? Mindjárt sajnállak...
2023. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 DK-s ***** válasza:
79%

Már megint a tapasztalatlanság, Levike!


Kezdjük mindjárt ott hogy csak olyasmit foglalhat le tőled, amiről ALAPOSAN feltételezhető hogy bűncselekményből származik!


Olyan a mesében sincs hogy FELTÉTELEZI hogy követtél el más bűncselekményt, majd a nálad lévő pénzről FELTÉTELEZI, hogy a FELTÉTELEZETT bűncselekményből származHAT.


Nagyon balfax vagy, már megbocsáss.

2023. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Dk-s!


Sajnos hülye voltam és megint loptam, 2 nap múlva én húlye megint elmentem Kisújszállásra, ahol pont járőröztek a rendőrök és felismertek, mert kamera volt.


Ezt nézd, ezt a határozatot kaptam.


Olvasd el, főleg az indokolás részét.


[link]


[link]

2023. febr. 12. 18:32
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát több, mint 22 éves vagy és mégis ennyire hülye? :P
2023. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még őrizetbe is vettelek volna levike. Csak látogass el pestre
2023. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!