Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Monk a flúgos nyomozóban ti...

A Monk a flúgos nyomozóban ti nektek Sharona vagy Natalie tetszett jobban? És miért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Natalie. Mindenkivel kedves, meg megértő. De azért Sharona is jó fej volt csak Natalie szimpatikusabb.
2018. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is előszőr mikor nagyon nagyon régen pár részt láttam Natalie volt a szimpatikusabb. De most nekem végig néztem a sorozatott így Sharona.
2018. jan. 26. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Randy mert minden sorozatba kell egy hülye is :)
2018. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre vagy belsőre?


Natalie a szimpatikusabb, ő sokkal empatikusabb Monkkal. Sharona sokszor gyerekként kezeli Adriant, és engem idegesített, hogy mindig a pénz miatt rinyált, meg mert amikor megtetszett neki az aktuális gyanúsított, sokszor szabotálta Monkot. De amúgy Sharonát is bírtam.


Külsőre is jobb nőnek tarom Nataliet, de Sharonát sem rugdosnám ki az ágyamból. :)

2019. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ó Te jó ég! Nekem Natale Teeger kisasszony volt a szimpatikusabb! :)
2019. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sheron
2023. jan. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!